DevOps Engineer do interního IT týmu - pro juniory s dobrými základy

Do našeho interního IT týmu hledáme nového kolegu, který se chce věnovat DevOpsu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

Nehledáme zkušeného seniora, ale spíše zapáleného juniora, který se o tuto oblast aktivně zajímá a chce se jí věnovat v praxi. Pokud zatím nemáš zkušenosti s DevOpsem z praxe, nevadí – stačí, pokud znáš dobře alespoň teorii, zvládneš napsat Bash script a ideálně sis už osahal Git, Docker, případně další související technologie (klidně jen doma v rámci nějakého hobby/školního projektu).

Spolupracovat budeš primárně se zkušenějším kolegou Davidem, který tě rád doučí vše potřebné a budeš se na něj moct kdykoliv obrátit, pokud si s něčím nebudeš vědět rady.

Čemu se budeš věnovat:

  • Správě hybridní/cloudové infrastruktury – Naše interní IT se zaměřuje primárně na backoffice infrastrukturu, která je umístěna převážně on-prem, nebo v privátním cloudu. Sekundárně poskytujeme služby i projektům v rámci Delivery, kde využívají cloudové technologie.
  • CI/CD procesům – automatizaci nasazování kódu přes GitLab
  • Kontejnerizaci – Docker, Kubernetes, Rancher
  • Budeš pracovat s Bashem, YAML, JSON

Budeme si rozumět, pokud:

  • Rád řešíš problémy a automatizuješ vše, co automatizovat jde
  • Už ses setkal(a) s Dockerem a máš představu, jak se používá
  • Víš, jak vypadá script v Bashi a zvládneš nějaký napsat
  • Chápeš, co obnáší CI/CD a máš zkušenost s Gitem

Ve výhodě budeš, pokud:

  • Ovládáš SQL a máš zkušenosti s dalšími technologiemi jako Kubernetes, Rancher, Kafka, Redis a Helm
  • Znáš programovací jazyk Go / .NET ekosystém

Pokud s něčím nemáš zkušenosti, nevadí. Důležité je být ochotný(á) se doučit vše potřebné.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin Specialista DevOps

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že vám v Adastře bude dobře:

  • Jsme stabilní firma s multiprojektovým prostředím a autonomními týmy
  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férové mzdy nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8