Java Developer Senior

Hledáme zkušeného Java developera do týmu, který pracuje na novém internetovém bankovnictví pro stabilní českou banku. Jestli Vás láká práce na projektu, kde budete součástí od úplného začátku, jste na správné stopě!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň práce:
● Spolupráce na stavbě aplikace od základů
● Pravidelná účast na středních a čtvrtečních osobních setkáních v kanceláři
● Chuť být u projektu od samého začátku
Tech stack:
JAVA, Kotlin, Spring Boot
REST/SOAP API
Kafka
SoapUI/Postman
XML, JSON
Maven
Docker, Kubernetes
GIT, SVN, Jenkins, ArgoCD, UCD
WSO2 API Manager

Potřebné znalosti, zkušenosti a dovednosti:
Praktické zkušenosti se SW vývojem a designem na úrovni senior
Zkušenosti s vývojem v Javě a Spring Bootu
Zkušenosti a schopnost pracovat v mikroservisní architektuře
Znalost tvorby unit testů
Pečlivost při code review
Analytické dovednosti pro složité bankovní procesy
Výhodou:
Znalost messagingu (Artemis, Kafka)
Zkušenosti se SW architekturou
Znalost a zájem o DevOps (Jenkins, UCD/ArgoCD, K8s)
Znalost databází/databázového vývoje (PostgreSQL)
Zkušenosti s agilní metodikou vývoje

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Základní dovednosti

Java Spring Boot Unit testy

Výhodou

Znalost messagingu Zkušenosti se SW architekturou DevOps PostgreSQL Agile

Softskills

Preciznost Analytické myšlení Týmovost Zodpovědnost Spolehlivost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Férové a otevřené jednání
Školení, vzdělávání a další rozvoj
Osobní přístup a otevřené dveře k vedení
Pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pitím
Výjimečně krátká splatnost faktur (10 dnů)

Proč si vybrat tuto nabídku

Společnost má ambice stát se číslem 1 mezi moderními bankovními společnostmi. Vedle agility je kladen velký důraz na využívání moderních technologií, pracovníci mají nárok na home-office a najde se čas i na pivo. A Vy můžete být součástí!

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5 ( HO 2-3 dny týdně)