Big data engineer

Hledáme systémáka, který se nelekne objevovat rozmanitý svět technologií kolem Elastic Stacku. Jsme jedním z mála partnerů Elasticu v ČR a máme přístup k nejzajímavějším materiálům. Čeká na tebe zajímavá práce v oblasti log managementu, auditování a odhalování bezpečnostních rizik.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

KOHO HLEDÁME?

  • Kolegu, který bude vyvíjet řešení na technologiích Elastic Stacku pro naše zákazníky.
  • Člověka, který má zájem o novinky v produktech Elasticu a bude je aplikovat v reálných dodávkách u našich klientů a tím posouvat týmové znalosti.
  • Nadšence do světa Big Data, který má chuť se učit nové věci!

CO BYCHOM U TEBE RÁDI VIDĚLI?

  • Dobrou znalost Unix/Linux systémů.
  • Alespoň základní znalost algoritmizace a nějakého programovacího jazyka (ideálně JAVA).
  • Schopnost pracovat s databází.
  • Základní znalost datového modelování, práce s XML, JSON a REST.
  • Plusem je určitě předchozí zkušenost s ElasticSearch nebo jinou NoSQL databází.

NA CO SE MŮŽEŠ V NOTIXU TĚŠIT?

  • Na super kolegy.
  • Na možnost realizovat svoje nápady.
  • Na práci, o které rozhodně nemůžeme říct, že by to byla rutina.
  • Na březnové firemní Alpy a další stmelovačky.
  • Na nekorporátní prostředí.

A my se těšíme na TEBE!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Data developer (BI, DWH, BigData)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4
Termín nástupu 11.08.2022