AI Fullstack Developer | Praha | IČO | 7000 MD/rate

AI Fullstack Developer | Node.JS/React | IČO | 3 dny offsite

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Do týmu virtuálních asistentů zabývajícího se tvorbou chatbotů a voicebotů hledáme zkušeného Javascript vývojáře. Náš tým vyvíjí a provozuje několik chatbotů s velmi širokým záběrem témat, vytváříme voiceboty pro různá oddělení v rámci firmy.

Našim cílem je budovat modulární platformu, která může být na jedné straně integrována do různých FE kanálů, jako je Facebook, whattsap, web, mobilních aplikací, a na druhé straně s konverzačními/AI řešeními. Platforma aktuálně běží na několika cloudových platformách: Azure AKS, Openshift, AWS EKS. Odbavujeme stovky tisíc konverzací měsíčně.

Podílet se na návrhu řešení nových funkcionalit.

  • Podílet se na rozvoji frontend části našich chatbotů.
  • Vyvíjet backendové komponenty našeho frameworku.
  • Navrhovat a vyvíjet naše API.
  • Navrhovat moderní vysoce dostupné backendové služby.

Náš tech stack:

  • JavaScript / TypeScript
  • HTTP / WebSocket
  • Node.js, Express.js, Ts.ED
  • MS SQL / Postgres / Redis
  • React / Handlebars.js
  • CSS / SCSS / Material UI
  • Docker / Kubernetes / Helm charts
  • Azure, AWS
  • Git / GitHub
  • OpenAI / ChatGPT

POŽADAVKY:

  • Minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v JavaScriptu, 80% Node.JS a 20% React.
  • Osvědčené zkušenosti s React
  • Znalost Node.js a souvisejících frameworků.
  • Znalost nasazování v cloudových prostředích.
  • Být schopen pracovat jako součást vývojového týmu.
  • Znalost principů agilního vývoje.
  • Ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti.
  • Analytické myšlení.
  • Čeština a angličtina na komunikační úrovni.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Neformální prostředí
  • Tým příjemných a profesionálních kolegů a kolegyň
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Práce na prestižním projektu pro jeden z největších bankovních domů v ČR

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Node.js developer React developer

Základní dovednosti

React Node.js

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha