Senior TypeScript Developer

Ahoj , hledáme nového člena! Jsi Senior TypeScript Developer připravený vzít na svá ramena zodpovědnost za technická řešení a potrápit u toho svou kreativitu? Chceš misi, na které se nebudeš držet předem nakreslené mapy, ale budeš ji sám tvořit a rozšiřovat? Pokud ti to zní jako výzva pro tebe, čti dál!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na čem budeš pracovat?

  • Tvým hlavním úkolem bude vývoj aplikací v TypeScriptu, rozplétání technologických hádanek a návrhy řešení.
  • Budeš pracovat s týmem i klienty, mezi tvá dobrodružství budou patřit code reviews a prototypování ale budeš mít také prostor a klid pro samostatnou práci na projektech
  • Očekáváme, že budeš aktivně přispívat k rozvoji týmu a sdílet svoje technické znalosti.

Koho hledáme a proč?

Náš tým je plný šikovných lidí, kterým by se hodil další parťák, protože sami už nestíhaj.
Svým způsobem hledáme jednorožce, no věríme, že existují. Jsi ním ty?

  • Máš 6 a více let komerčních zkušeností s JS frameworky, především s ReactJS?

  • Znáš Strapi, Next.js / Astro nebo React Native / Expo?

  • Umíš analyzovat a navrhnout architekturu aplikace + vybrat vhodné technologie?

  • Umíš dát i přijímat zpětnou vazbu, předávat informace dál i v AJ (min B2)?

  • Jsi proaktivní, hledáš řešení, nelekneš se výzev a bez váhání hodíš týmu záchranné lano?

5x Ano? Tak jsme tě přece jen našli.

Bonusové body u nás máš pokud:

  • Jsi full-stack a umíš dělat s NestJS nebo jiným NodeJS frameworkem

  • Máš zkušenosti s CI/CD a napsal jsi už nějaký ten Dockerfile

  • Vedl jsi tým (pair-programming, prioritizace, kontrola juniornějších kolegů)

  • Máš radost ze své práce a chceš dál rozvíjet sebe i své kolegy

Další benefity:

  • Pokud budeš šikovný, budeš mít možnost převzít celej tým.
  • Naše kancelář je v samotném centru Brna, fungujeme hybridním modelem práce.
  • Nabízíme 25 dní dovolené + další dny volna pro výjimečné životní události.
  • Teambuildingy, společné snídaně, večery.
  • Dostaneš od nás 50% příspěvek na Multisport kartu.
  • Máme všechno, co potřebuješ, včetně tvého oblíbeného snacku a kvalitní kávy.
  • A k tomu hardware na míru tvým potřebám.

Hledáme někoho, kdo vidí výzvy, ne problémy, a kdo dokáže přinést novou energii.

Pokud se v tobě skrývá magická bytost s nadlidskými schopnostmi , dej nám o sobě vědět a staň se součástí týmu, kde je tvá práce ceněna a má smysl.

Těšíme se na tvou odpověď!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

TypeScript developer Javascript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno