Cloud Vývojář pro SAP Projekty | HPP 70 - 80 000,-

Hledáme Cloud Vývojáře, kteří jsou připraveni vydat se s námi na cestu plnou inovací, technologických výzev a zajímavých projektů pro velké české i mezinárodní firmy. Jestli hledáte pracovní prostředí, které ocení a rozvine váš talent ve vývoji cloudových aplikací spojených s platformou SAP, čtěte dál!

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Integra EMEA
  • Praha / Ostrava / Brno | 2 dny onsite, 3 dny office - po zkušební době možný full remote

Popis pozice

Co vás čeká?

  • Staňte se klíčovým členem našeho týmu při vývoji a implementaci cloudových řešení založených na SAP Business Technology Platform.
  • Pracujte na vývoji produktů a řešení přizpůsobených potřebám našich klientů.
  • Spolupráce na implementaci projektů pro prestižní české i zahraniční společnosti.
  • Podílejte se na přípravě našich klientů na přechod do cloudového prostředí a pomáhejte jim využívat všechny jeho výhody.

Koho hledáme?

Potřebujeme někoho s:

  • Zkušenostmi s programovacím jazykem Java nebo ABAP minimálně 2 roky.
  • Znalostmi práce s GIT a platformami jako Gitlab, Github či Bitbucket.
  • Porozuměním principům webových aplikací (APIs, DB, UI, ...).
  • Vítáme znalost cloudových platforem (GCP, Azure, AWS, ...), Dockeru, Java frameworků jako Quarkus, Spring...

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior

Pozice

Specialista ERP (SAP) Java developer

Základní dovednosti

ABAP Git APIs

Výhodou

GCP Azure AWS Docker

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč se připojit k nám?

  • Práce s nejpokročilejšími technologiemi a projekty zahrnující Cloud, IoT, digitalizaci procesů a využití AI nástrojů.
  • Agilní a podporující týmové prostředí plné mladých a talentovaných kolegů.
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office a podpora work/life balance.
  • Máte možnost růstu a rozvoje vašich dovedností díky spolupráci s odborníky v oboru a zajímavými klienty.
  • Benefity jako notebook, mobil, služební auto a mnoho dalšího.

Pokud chcete být součástí týmu, který tvoří budoucnost technologií a máte chuť se učit a růst spolu s námi, neváhejte a přidejte se k nám!

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha / Ostrava / Brno | 2 dny onsite, 3 dny office - po zkušební době možný full remote