Systémový specialista pro vzdálenou správu

AUTOCONT a.s. Líbalova 1/2348, Praha 4 – Chodov
Daniel Bulant, team leader servisních techniků a vzdálené správy, zakládá nový tým, který bude mít na starosti vzdálenou správu našich zákazníků v rámci Prahy a Středočeského kraje. Hledáme zkušené IT specialisty, které baví moderní technologie, cloudová řešení a mají chuť neustále rozvíjet své znalosti v oblasti IT. Pokud hledáte ve své práci rozmanitost, u nás ji najdete. Budete mít na starosti zákazníky, kteří působí v různých oborech s odlišnými požadavky na správu IT.

Co bude vaším úkolem?

  • Vzdálená nebo on-site správa a kontrola IT prostředí našich zákazníků.
  • Správa serverových technologií Microsoft (Windows Server, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365).
  • Instalace a konfigurace síťových prvků.
  • Správa antivirových SW a zálohování.
  • Opravy, instalace, konfigurace a správa koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie).
  • Aktivní komunikace se zákazníky při řešení incidentů.
  • Také se budete podílet na budování nového týmu servisních techniků.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL, Active Directory, Terminálové služby, Office 365).
  • Základní znalost sítí.
  • Zkušenosti se správou a konfigurací zálohovacích řešení.
  • Orientace ve virtualizaci bude vaší výhodou.
  • Chuť a zájem o IT je u nás prioritou – budete spolupracovat se zkušenými IT specialisty, kteří vám rádi předají potřebné know how.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou.
  • Aj na komunikativní úrovni.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti s pro-zákaznickým přístupem.
  • Ochota cestovat – budete jezdit nejen k zákazníkům, ale i po našich pobočkách v rámci ČR.
  • Ochota držení pohotovostí, v případě potřeby.

Jaké jsou benefity?

  • Budete mít přístup k nejnovějším informačním technologiím.
  • Spolupráce se zkušenými IT specialisty a sdílení know-how napříč skupinou AUTOCONT.
  • Společně s manažerem si nastavíte osobní rozvojový plán včetně absolvování vzdělávacích kurzů.
  • Budete mít možnost získat odborné certifikace.
  • Home office.
  • K dispozici dostanete služební automobil, který můžete využívat i k soukromým účelům.
  • Stravenkový paušál, 25 dní dovolené, cafeterii, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Hledáme

ŘP sk. B – aktivní řidič
zkušenost se serverovými technologiemi Microsoft
Správa antivirových SW a zálohování
pro-zákaznický přístup
velmi dobré komunikační schopnosti
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Praxe: 1 rok

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Líbalova 1/2348, Praha 4 – Chodov