Application Support

Admin aplikačních serverů Podpora
HPP
Bright HR Praha
Pro našeho klienta hledáme aplikačního správce, který se bude podílet na provozu aplikace internetového bankovnictví. Je to skvělá příležitost pro někoho, kdo má cca 1- 3 roky zkušeností v rámci L1 support a chce se posunout k trochu více technické roli, naučit se více o serverech, síťové infrastruktuře a security, ale hlavně ho bude bavit zodpovídat za jednu z klíčových aplikací ve firmě.

V jakém prostředí budete pracovat?

- Zázemí stabilní společnosti s významným postavením na trhu
- Otevřená firemní kultura bez svazujících korporátních procesů
- Sehranný tým kolegů, kteří rádi poradí, když je potřeba a budete mít možnost se od nich hodně naučit
- Společnost, která podporuje vzdělávání a další rozvoj svých zaměstnanců
- Menší úzce spolupracující týmy, které spolu po práci zajdou i na pivo, pokud zrovna není lockdown :)

Co Vás čeká

  • Zejména správa aplikace internetového bankovnictví, okrajově pak dalších digitálních aplikací
  • Instalace, testing, upgrade na nové verze, vyhodnocení provozních a aplikačních logů
  • Podpora koncových uživatelů – správa uživatelských účtů, poskytování školení
  • Spolupráce na dalším vývoji aplikace
  • Komunikace s vendorem
  • Podpora pro reporting
  • Spolupráce na plnění SLA - ověřovat zabezpečení a provozní parametry aplikace, udržování provozní dokumentace

Jaké znalosti/zkušenosti hledáme

  • Alespoň roční praxi v rámci L1 support a zkušenost s provozem firemních aplikací
  • Znalost SQL na úrovni základních dotazů (Oracle, MS SQL)
  • Základní orientaci v prostředí Windows a Linux serverů, webových serverů a serverových služeb
  • Znalost AJ pro čtení technické dokumentace

Výhodou:

  • základní znalost příkazů v OS LINUX
  • pokročilá znalost MS Excel
  • orientaci ve webových službách
  • orientace v korporátním síťovém prostředí
  • zkušenost s JIRA

Jaké jsou u nás benefity?

  • Velký prostor pro vzdělávání a příležitost hodně se naučit od zkzušených kolegů
  • Standardní balíček firemních benefitů
  • Roční bonusy ke mzdě

Hledáme

SQL
Linux
Windows server
Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

JIRA

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha