Aplikační podpora - internetové bankovnictví

Bright HR Praha
Pro našeho klienta hledáme aplikačního správce, který se bude podílet na provozu aplikace internetového bankovnictví. Je to skvělá příležitost pro někoho, kdo má cca 1- 3 roky zkušeností v rámci L1 support a chce se posunout k trochu více technické roli, naučit se více o serverech, síťové infrastruktuře a security, ale hlavně ho bude bavit zodpovídat za jednu z klíčových aplikací ve firmě.

V jakém prostředí budete pracovat?

- Zázemí stabilní společnosti s významným postavením na trhu
- Otevřená firemní kultura bez svazujících korporátních procesů
- Sehranný tým kolegů, kteří rádi poradí, když je potřeba a budete mít možnost se od nich hodně naučit
- Společnost, která podporuje vzdělávání a další rozvoj svých zaměstnanců
- Menší úzce spolupracující týmy, které spolu po práci zajdou i na pivo, pokud zrovna není lockdown :)

Co Vás čeká

  • Zejména správa aplikace internetového bankovnictví, okrajově pak dalších digitálních aplikací
  • Instalace, testing, upgrade na nové verze, vyhodnocení provozních a aplikačních logů
  • Podpora koncových uživatelů – správa uživatelských účtů, poskytování školení
  • Spolupráce na dalším vývoji aplikace
  • Komunikace s vendorem
  • Podpora pro reporting
  • Spolupráce na plnění SLA - ověřovat zabezpečení a provozní parametry aplikace, udržování provozní dokumentace

Jaké znalosti/zkušenosti hledáme

  • Alespoň roční praxi v rámci L1 support a zkušenost s provozem firemních aplikací
  • Znalost SQL na úrovni základních dotazů (Oracle, MS SQL)
  • Základní orientaci v prostředí Windows a Linux serverů, webových serverů a serverových služeb
  • Znalost AJ pro čtení technické dokumentace

Výhodou:

  • základní znalost příkazů v OS LINUX
  • pokročilá znalost MS Excel
  • orientaci ve webových službách
  • orientace v korporátním síťovém prostředí
  • zkušenost s JIRA

Jaké jsou benefity?

  • Velký prostor pro vzdělávání a příležitost hodně se naučit od zkzušených kolegů
  • Standardní balíček firemních benefitů
  • Roční bonusy ke mzdě

Hledáme

SQL
Linux
Windows server
Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

JIRA

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha