IT OPERATIONS SUPPORT ENGINEER

Hledáme parťáka k nám k EMRISákům, který se stane součástí realizačního týmu projektů, a týmu podpory naším zákazníkům. Tento parťák bude společně s kolegy navrhovat, analyzovat, účastnit se implementací řešení. V týmu podpory bude komunikovat s vybranými zákazníky, řešit jejich požadavky, a to včetně návrhu pro vylepšení a optimalizaci aplikací a řešení.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

  • Znalost instalace a konfigurace systémového a programového vybavení
  • Znalost PowerShell, M365 (AAD, Exchange, SharePoint, Teams, PowerAutomate)
  • Znalost Virtualizace (Hyper-V / VMware)
  • Znalost M365 (PowerApps, ADFS, Intune a další)
  • Znalost programovacích jazyků – C# / .Net, nebo jiné
  • Základy administrace Windows (min. Desktop, ideálně základy Server)
  • Znalost práce se souborovým systémem, oprávnění na složkách a sdíleních atd.
  • Znalost Active Directory

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

MS admin Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme

  • Příjemné prostředí a skvělý kolektiv
  • Možnost HomeOffice
  • Zajímavou a různorodou práci na klíčových projektech u významných zákazníků
  • Zvýšení kvalifikace v oblasti návrhu, programování a technologický růst
  • Práce na vlastních projektech a v týmu
  • Finanční ohodnocení dle odvedené práce
  • Firemní vozidlo pro soukromé účely
  • Teambuldingové akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Další zajímavé benefity

Motivace
Pokud jsi troufáš a umíš to, co chceme abys uměl, ozvi se nám, zavolej, nebo napiš a
dohodni si s námi schůzku. Už se na tebe těšíme!
Chceš se mít lépe a být součástí skvělého týmu a využívat výhod které Ti nabídneme?
Přijdi se zeptat a uvidíš, nebo zavolej a dohodni si s námi schůzku.

Proč si vybrat tuto nabídku

Rodinná firma Zajímavé projekty pro zajímavé klienty Benefity na úrovni korporátní organizace Zvýšení kvalifikace - vzdělávání a certifikace Další...

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Burianova 956/6, Praha 4, Libuš
Termín pro odpověď do 23.08.2021
Termín nástupu 01.09.2021