Programátor - vývojář kamerových technologií (machine vision)/ C++,C # , JAVA

Lubica Zaťková Praha Navrhni si plat
Ing. Ľubica Zaťková je freelance HR Consultant. Už mnoho let pracuje pro nadnárodní společnosti v různých oborech průmyslu, obchodu a služeb. Tentokrát je klientem zahraniční spolenost, působíci v oboru automatizace a robotizace.

Naším klientem je zahraniční společnost, která se zabývá poskytováním sofistikovaných služeb v oblasti automatizačních technologií v mnoha průmyslových odvětvích. Kromě jiného vyvíjí vlastní software strojního vidění pro robotické systémy. Klient akceptuje zkušeného nebo i juniorního kandidáta-absolventa s teoretickými znalostmi optických technologií, ale s dobrými znalostmi objektově-orientovaného programování.

Náplň práce:

  • Komplexní zpracování produktu Bin Picking/Griff in die Kiste včetně modifikace stávajícího řešení
  • Vývoj řešení (nejen parametrizace) a následně aplikace řešení na konkrétních projektech
  • Účast na zavádění produktu do prodeje a implementaci u zákazníků
  • Aplikace dalších 2D a 3D kamerových technologií při kontrole kvality, navádění robotů a podobně
  • Provádění poradenské a školicí činnosti
  • Zpracování zakázkové dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky
  • Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po tuzemských i zahraničních zakázkách (cca. 10-20% pracovní doby)

Co požadujeme:

  • Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Znalost optických systémů, praxe v oboru vítána
  • Programování v C# , C++ nebo Java
  • Zájem o automatizaci a robotizaci
  • Schopnost pracovat v týmu - i individuálně - při řešení zakázek
  • Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
  • Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • Nástup dohodou

Co nabízíme:

  • Atraktivní ohodnocení – v závislosti od zkušeností
  • Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků
  • Samostatnou a velice pestrou práci nejenom v kanceláři
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Benefity: dovolená navíc, sick days, stravenky, možnost ubytování v Praze, atd.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Vaše profesionální c.v.  Máte-li další dotazy, kontaktujte, prosím, přímo paní Zaťkovou, tel. 603422135.

Co je potřeba

- c++
C #
JAVA
machine vision
English
driving license
automation

Výhodou

praktické zkušenosti machine vision

Softskills

analytické schopnosti
komunikativnost
klientsky orientovaný přístup
zájem se zlepšovat
týmová práce
  • Úroveň
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    60 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Jaké jsou benefity?

  • Dovolená 27 dnů
  • Sick days
  • Stravenky
  • Možnost ubytování v Praze, atd.

Proč si vybrat tuto nabídku?

Kandidát bude mít příležitost podílet se na práci výborného týmu kolegů a skutečně vyvíjet produkty podle potřeb zákazníků. Také se zúčastní spolu s dalšími kolegy jejich nasazování do výroby (cestování 10-20%). Je to i skvělá šance pro čerstvého absolventa, který umí skvěle programovat a zajímá se o machine vision. V nadnárodní společnosti uplatní znalosti angličtiny.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha