SQL DB Analyst

Homeoffice Remote HPP Freelancer
Worklio Brno Navrhni si plat
Zajímáš se o vývoj web aplikací? Jsi expert na SQL? Pojď zkusit práci SQL DB Analyst ve Worklio!

Náš nový stejnojmenný produkt (Worklio), je online software pro americké společnosti outsourcující řízení lidských zdrojů. Umí spočítat výplaty, spravovat americkým zaměstnancům jejich zdravotní a jiná pojištění, vyplňovat daňově formuláře a zaznamenávat jejich docházku i dovolenou. Cílem Worklia je vybudovat moderní online aplikaci s lehce pochopitelným UI, která majitelům firem i jejich zaměstnancům minimalizuje čas strávený nad papírováním, a přitom jim poskytne všechny nástroje nutné k provozu firmy.

Jaké bude Tvoje pracovní náplň?

  • Práce s týmem zkušených vývojářů na vytváření webových řešení pro účely našich business aplikací
  • Řešení problémů
  • Tvořit analýzy a dashboardy, hlavně nové a občas také ad-hoc
  • Sbírat data, integrovat je a analyzovat
  • Hledat souvislosti v datech, hlavně z pohledu podpory businessu, efektivita procesů
  • Design, vývoj a udržování modulů webů podle zadaných specifikací a požadavků projektu

V čem pracujeme?

  • Microsoft Azure DevOps
  • Náš backend v Microsoft .NET Core1
  • Klientská strana je potom kódována ve Vue.js, TypeScript a Sass

Co od Tebe očekáváme?

  • Velmi dobrou znalost SQL databází.
  • Zkušenosti s C# + ASP.NET, MVC nebo ASP.NET Core vyhodou.
  • Odpovědnost
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Dobrá schopnost pro učení nových technologií.
  • Organizační a komunikační dovednosti.

Co je potřeba

  • Úroveň
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

A co můžeme nabídnou my Tobě?

  • Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv
  • Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjejí společnosti
  • Po zaškolení možnost permanentního home-office
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Prostor pro osobní a karierní růst
  • Zaměstnanecký stock option plan
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené a další 4 dny jako bonus
  • Motivační bonusový systém za základě výkonnosti
  • Příspěvky na dovolenou
  • Příspěvky na sportovní aktivity

Pokud Tě naše pozice zaujala, prosím pošli nám tvoje CV společně s ukázkami projektů, na kterých jsi pracoval.

Budeme se těšit :-)

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Brno
  • Termín nástupu
    26.08.2021