Frontend Developer

Homeoffice Remote HPP Freelancer
ioLabs Liberec / Remote Navrhni si plat
Jsme parta sedmi vývojářů a architektů z Liberce a hledáme dalšího kolegu/kolegyni na pozici Frontend vývojáře. Kolega nám odjel lyžovat na rok to Kanady, ale protože organicky rosteme, potřebujeme určitě někoho na stálo.

Hledáme někoho, kdo by se chtěl podílet na vývoji aplikací pro digitální plánování staveb. Naši klienti jsou renomované společnosti z oblasti stavebnictví a strojírenství – především pak z regionu Švýcarsko, Německo a Rakousko. Pomocí aplikací, co vyvíjíme, propojujeme stavební projekty s 3D modely, kvalitními vizualizacemi, naceněním a dalšími daty. Vše má cloudový základ, nativní integraci pro iOS, Windows i Android.
V práci budeš mít ale i možnost uplatnit svoji kreativitu a vyzkoušet si nové postupy a technologie (POCs).

Náplň práce:

  • Vývoj systému a komponent pro projektovou platformu založenou na práci s CAD 3D modely
  • Zpracovaní a vizualizace metadat – jak ve strukturované podobě, tak i v CAD 3D modelu
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Přinášení nových nápadů, jak rozvíjet produkty i zefektivnit chod společnosti

Co používáme:

  • Frontend je v Reactu (JavaScript) a Backend je v .NET Core (C#). GIT je samozřejmostí.
  • Řízení projektů - Atlassian products (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Jenkins
  • Postgres, MS SQL
  • React, Webpack, Babel, SASS

 Co oceníme:

  • Přesah na druhou stranu barikády – znalost backend technologií (.NET Core)
  • Znalost ionic Framework, Dockeru
  • Big Data, Tabelau / PowerBI
  • AR/VR zkušenosti
  • CAD + 3D modelovaní́
  • německý jazyk

Co je potřeba

javascript
react
material UI
ES6
HTML5
CSS
LESS/SASS
GIT
.NET
  • Úroveň
    Medior Senior
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

 Co nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost získat know-how v rámci firmy, školení, účast na konferencích
  • Pružná pracovní doba a možnost práce z domova
  • Práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • Spolupráce na hi-tech projektech ve Švýcarsku, Německu, USA a asijských zemích

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Liberec / Remote
  • Termín nástupu
    01.07.2021