VÝVOJÁŘ/ DEVELOPER

Baví vás e-commerce? V tomto oboru úspěšně působíme téměř 30 let. Do našeho IT týmu na centrále v Olomouci nyní hledáme kolegyni nebo kolegu, který bude naše projekty s námi posunovat zase o kus dál.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co přesně bude tvým úkolem?

  • Pomoci vybrat nejlepší nástroje k efektivní práci.
  • Podílet na vývoji e-shopu a dalších aplikací
  • Analyzovat nové požadavky
  • Integrovat nástroje 3. stran
  • Spolupracovat s interními i externími týmy programátorů
  • Přinést do týmu nové nápady.

Co bys měl nabídnout?

  • Zodpovědnost za kvalitu dodané práce
  • Zkušenosti s vývojem v Next.js/React
  • Schopnost analyzovat a řešit problémy
  • Ochotu překonávat hranice a učit se novým věcem
  • Dobré komunikační schopnosti v angličtině (ústní i písemné)

MÁTE CHUŤ SE S NÁMI OSOBNĚ POTKAT A ZJISTIT, JAK TO U NÁS VYPADÁ?
ZAŠLETE NÁM SVŮJ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME.
TĚŠÍME SE, AŽ SE VÁM PŘEDSTAVÍME.

www.tsbohemia.cz

+420 777 912 030

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer React developer

Základní dovednosti

.NET c# MVC REST API WS JSON XML HTML CSS anglický jazyk na úrovni B2 minimálně SŠ/VŠ vzdělání

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Celkem 25 dní volna (20 dní dovolené + 5 sick days)
  • Zajímavá práce v přátelském kolektivu, jehož členové jsou vždy ochotni si navzájem pomoci.
  • Příležitost k profesnímu růstu.
  • Využití moderních nástrojů, unikátních technologií.
  • Flexibilní pracovní dobu a po zaškolení možnost pracovat z domu.
  • Stravenkový paušál 55,- Kč za každý odpracovaný den rovnou do mzdy.
  • Pohodové parkování přímo v areálu firmy nebo možnost uschování kola nebo koloběžky v bezpečí naší kolárny, která je střežena kamerovým systémem.
  • Odměnu za doporučení nového kolegy.
  • Zařídíme Vám levnější volání s O2
  • Zaměstnanecké slevy na zboží, které nabízíme. A portfolio neustále rozšiřujeme.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Sladovní 103/3, 779 00 Olomouc
Termín pro odpověď do 01.11.2022
Termín nástupu 01.11.2022