Obchodník B2C

Homeoffice HPP
BZ Company Internacional, s.r.o. Olomouc, Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín 90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Pro naše klienty vytváříme weby, aplikace, databáze nebo e-shopy s originálním a funkčním designem. Jsme pro ně podporou, spolehlivostí a partnerem. Naším hlavním cílem je spokojenost všech našich klientů. Do rozšiřujícího týmu hledáme Obchodníka, který bude v rámci své činnosti prodávat IT produkty krabicového řešení cílovým zákazníkům.

Náplň práce:
- prodej softwarových produktů /weby, aplikace, e-shopy …/ naší společnosti v rámci ČR nebo zvoleného kraje /dle domluvy/
- vyhledávaní nových klientů, prodej stávajícím

Požadujeme:
- zaměření na prodej
- vynikající komunikační, přesvědčovací a vyjednávací schopnosti
- schopnost umět správně argumentovat, motivaci a potřebu růst
- příjemné vystupování, samostatnost
- schopnost dobře fungovat v rychlém a občas stresujícím prostředí

- řidičský průkaz sk. B

Co je potřeba

Výhodou

praxe na pozici obchodního zástupce

Softskills

komunikační dovednosti
výkonnost
osobní efektivita
vyjednávaní
řešení konfliktů
strategické myšlení
schopnost kooperace
podnikatelské myšlení
samostatnost
ovlivňování lidí
prodejní dovednosti
  • Úroveň
    Medior Senior
  • Praxe
    1 rok
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    20 000 - 90 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Inovační projekty Transformační projekty

Jaké jsou benefity?

- firemní databáze klientů

- home office, plně remote

- časová flexibilita (důležitý je výsledek) a tým snadné propojení pracovního a osobního života

- možnost volby typu spolupráce

- odměny nad rámec mzdy bez limitu

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jsme moderní firma, která dbá o blaho svých zaměstnanců, Jsme si vědomý rychle se rozvíjející společnosti a změn za jakých funguje. Proto poskytujeme svým zaměstnancům moderní přístup založený na důvěře a vlastním rozvoji. Novým trendem a přístupem se u nás meze nekladou. Názor a nápady každého zúčastněného nás posouvá vpřed. Firma a společnost díky našim zaměstnancům roste, proto jsou naší nejdůležitější součástí. Naším zaměstnancům poskytujeme Home Office, v práci časovou flexibilitu a tým snadné propojení osobního a pracovního života, teambuildingy, růst a práci na zajímavých projektech.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Olomouc, Brno, Ostrava, Pardubice, Zlín
  • Termín pro odpověď do
    31.08.2022
  • Termín nástupu
    01.09.2022