React Developer pro startup

Ahooj z DevCors! Jsme specialisté na vývoj softwarových systémů na klíč. Naším mottem je “Team work, dream work” a řídíme se jím, jak jen to jde. Týmy vyvíjí produkty napříč různými segmenty (zdravotnictví, logistika, silniční doprava). Máš za sebou už několik projektů v Javě a jsi hlava otevřená? Stojíš o práci se super lidmi, kde se nebudeš ani vteřinu nudit? Chceme tě poznat!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zakázek nám přibývá a kapacity nestačí, proto hledáme posilu. Tým vyvíjí produkt, který slouží komerčním společnostem v silniční dopravě. Používáme moderní technologie a dbáme přitom na kvalitu, čitelnost a udržitelnost kódu.

Čo tě na projektu čeká?

  • Návrh a implementace uživatelských rozhraní.
  • Optimalizace výkonu webových stránek.
  • Testování a ladění a spolupráce s týmy napříč obory.

Co bys měl mít, aby nám to klapalo?

  • 5+ let zkušeností s vývojem v Reactu, pár hotových projektů za sebou a především chuť v Reactu denně pracovat. U nás totiž bude tvým denním chlebem.
  • Znalost Next.JS a Node.JS
  • Zkušenosti s GraphQL
  • Schopnost spolupracovat v týmu, učit se od kolegů, případně sám kolegy přiučit něco nového. Nehledáme sólistu, ale týmového hráče.
  • Zkušenosti s vývojem webových appek a přehled o moderních technologiích.
  • Komunikativní Angličtinu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

React developer React developer

Základní dovednosti

React Typescript NodeJS NextJS GraphQL

Výhodou

Jenkins Github AWS GCP Terraform Kubernetes ELK

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč by ses měl připojit?

  • Budeš pracovat v super týmu opravdu přátelských a pohodových lidí, kteří vždycky poradí a pomůžou.
  • Žádné povinné chození do kanclu! Můžeš (a nemusíš) využívat kanceláře v Praze a Brně, střídat je s prací na home office nebo rovnou najet na full-remote spolupráci.
  • Jsi sova nebo ranní ptáče? U nás na tom nezáleží - máme flexibilní pracovní dobu a tvému režimu rádi vyjdem vstříc.
  • Můžeš s námi počítat i do budoucna. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na IČO.
  • V kancelářích vždycky najdeš něco dobrého na posilnění, neomezený přísun kafe je samozřejmostí.
  • Spoustu se toho naučíš a vyrosteš spolu s námi. Rádi ti taky zaplatíme vzdělávací workshopy, akce nebo školení.

Nabídnout ti toho ale můžem ještě mnohem víc. Ozvi se nám a pojďme probrat možnosti spolupráce. Těšíme se!

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno, Hradec Králové