Agile Delivery Coach

Komerční banka Praha - Stodůlky, náměstí Junkových 2772/1
Chceš zastávat klíčovou roli v transformaci Komerční banky? Chceš rozvíjet agilní týmy a novou kulturu a zodpovídat za efektivitu tribových procesů? Chceš být ambasadorem agilního přístupu? Pak hledáme právě Tebe! Do týmu agile/delivery koučů hledáme kolegu/ni, který nám pomůže s právě probíhající digitální transformací Komerčky.

Co Tě čeká

  • Participace na sestavování efektivně fungujících Tribů a squadů, včetně zajištění onboardingu jejich klíčových členů.
  • Trénink a mentoring klíčových členů týmu a jejich rozvoj pomocí pravidelné zpětné vazby.
  • Aktivní podpora Product Ownerů, Tribe Leadera a IT area leadera.
  • Důraz na rozvoj agilních principů jako jsou týmová spolupráce, inovace, samoorganizující se týmy a E2E odpovědnost.
  • Implementace a rozvoj moderních přístupů jako jsou OKR metrics, simplification, customer centric approach, fail fast/learn fast.

Bez jakých zkušeností a dovedností se neobejdeš

Klíčové jsou pro nás znalosti a praktické zkušenosti s agilními metodami. Stejně jako nadšení pro agilní způsob fungování organizace, zájem řešit náročné výzvy, chuť na sobě dál pracovat a rozvíjet se.

Co by Ti nemělo chybět

  • Zkušenost s vedením úspěšných, vysoce efektivních týmů a komplexních projektů.
  • Schopnost facilitování a moderování organizačních změn a koncepce fungování organizace.
  • Osobnostní zralost, vysoká schopnost empatie a naslouchání, přesvědčovací dovednosti.
  • Odvaha přicházet s netradičními postupy.
  • Přirozená autorita se schopností inspirovat a out of the box myšlením.
  • Certifikace SCRUM Master, PRINCE2 Agile nebo další z agilních certifikací je vítána, ale není podmínkou v případě prokazatelné praxe.

Jaké jsou benefity?

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budeš mít pestrou pracovní náplň
  • Máme kolem sebe zkušený tým lidí.
  • KB podporuje vzdělávaní jak soft, tak hard skills.
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníš bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Ti přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Tvou skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využiješ i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Tě čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čist&iacu

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha - Stodůlky, náměstí Junkových 2772/1