IT Analyst SCM

Homeoffice HPP
Smitio Třinec 150 000 Kč / měsíc
Vesuvius je světový lídr v oblasti slévárenství, ale jako každá velká společnost má své IT oddělení, které chce  technologicky společnost posouvat neustále dál.

Bližší informace o pozici naleznete zde: https://smitio.com/cs/nabidka-prace/implementace-sap-modulu/it-analyst-scm/2075

Chceme nahradit stávající nástroje SCM, které Vesuvius používá za SAP IBP.

Ideální bude,pokud budeš mít znalost SAP IBP, ale ze začátku si vystačíš se znalostí SAP APO.

Vedoucí týmu je Debbie Egan (tým je mezinárodní)

Náplň práce:

 - Odpovědost za nasazení, konfiguraci a podporu SAP IBP po celém světě

- Pomoc s podporou interně vyvinutých plánovacích aplikací, jako je S & OP2

-  Definování a komunikuje globální standardy, postupy a osvědčené postupy pro správu a údržbu SAP IBP

- Zajištění komplexní dokumentace řešení

- Správa dohled nad projekty od návrhu až po fázi implementace, přebírá odpovědnost za včasné dodání a odhlášení

- Poskytovániíškolení založená na řešení IT a podnikovým uživatelům

IT analytik pro řízení dodavatelského řetězce přebírá odpovědnost za dodávku řešení pro plánování prodeje a provozu používaných v celém Vesuvius.

Pracovní vztahy:

V rámci IT

Reproting IT manažerovi - SCM

Úzká spoluprace s ostatními členy týmu SCM

Komunikace se specialisty podpory Service Desk

Koordinace spolupráce s dalšími IT týmy, aby se zajistilo hladkému nasazení a správa plánovacích nástrojů

Mimo IT

Interakce s akcionáři a klíčovými uživateli v oboru Interakce s externími prodejci, kde je vyžadována konzultace

Komunikace se společností SAP za účelem eskalace

Další požadavky

Dobré pochopení obchodních procesů

Zkušenosti s projektem v mezinárodním prostředí Komunikační dovednosti.

Schopnost přinést řešení obchodních problémů

Schopen efektivně fungovat v rozmanitém, multikulturním prostředí

Flexibilita při mezinárodním cestování ad-hoc (10-20% po Covid)

Jaké jsou benefity?

  • Dovolená / 25
  • Budget na vzdělávání a na konference
  • Firemní akce a teambuildingy

  • Interní vzdělávání

Hledáme

SQL
SAP
Excel
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Praxe: 3 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

SCM

Nabízíme

  • Plat
    90 000 - 150 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Třinec