Junior tester/ka webových aplikací

HPP Freelancer
Modul Servis s.r.o. Plzeň Navrhni si plat
Baví tě testování? Do našeho týmu hledáme šikovného a pečlivého testera nebo testerku pro dlouhodobou spolupráci, který/á nám pomůže udržet kvalitu našich výstupů. Jsi student, absolvent nebo již máš praxi? U nás budeš mít příležitost proniknout do nové oblasti a získat další zkušenosti.

Náplň práce:

  • Provádění testů webových aplikací.
  • Systematické reportování nalezených chyb a spolupráce s vývojovým týmem.
  • Příprava testovacích scénářů.
  • Psaní dokumentace.

Co požadujeme:

  • Rád/a objevuješ nové způsoby řešení.
  • Máš analytické a logické myšlení a zájem o IT oblast.
  • Máš smysl pro detail a jsi důsledný/á a spolehlivý/á.
  • Základní znalost HTML/CSS.
  • Umíš pracovat v týmu.

Co je potřeba

  • Úroveň
    Junior Medior
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

Nabízíme:

  • Přátelské a moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaných a klimatizovaných prostorech.
  • Práci na DPP, IČ, zkrácený úvazek.
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.
  • Možnost získat rozsáhlé zkušenosti a kariérní růst.
  • Příležitost uplatnit a realizovat své nápady.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail aneta.paskova@modulservis.cz nebo reagujte přes sekci Kariéra na webu https://www.modulservis.cz/.

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Plzeň