UI Designer (Design System)

Komerční banka náměstí Junkových 2772/1, Praha 5 - Stodůlky
Jsou projekty, na kterých dostanete šanci pracovat jednou za život. Teda když máte štěstí a jste ve správný čas na správném místě. A právě takovou šanci vám teď nabízíme. Do týmu hledáme parťáka, který vezme pevně do ruky přípravu Design Systému pro novou Komerční banku. Pojďte nám pomoct, ať společně vytvoříme design, který budou klienti milovat!

Co budete dělat

Tady bychom mohli napsat spoustu bodů. Místo toho tady na rovinu řekneme, že hledáme někoho, kdo už někdy připravoval Design Systém a má s ním spoustu praktických zkušeností. Sedne si s ostatními designéry, bude jim pečlivě naslouchat, aby pochopil jejich potřeby i situaci. A přijde s návrhem, jak Design Systém uchopit a dát mu jasnou vizi i směr. Nastaví základní principy i pravidla fungování tak, aby se z něho stal užitečný pomocník, který zjednodušuje a zrychluje práci designérů i vývojářů. A dodává tak potřebnou konzistenci napříč kanály.

Když to zkrátíme, tak máte unikátní šanci si nadefinovat to, co přesně budete dělat. Tak, aby to dávalo smysl a fungovalo to. V týmu, který vytváří budoucnost Komerční banky.

Koho hledáme

  • Máte zkušenosti s návrhy a správou Design Systémů
  • Znáte designové principy webových i mobilních aplikací a neustále sledujete, kam se ubírají aktuální trendy
  • Umíte připravit wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Figma nebo Axure
  • Dokážete skvěle komunikovat a vysvětlit i složité věci tak, že jim rozumí i vaše babička
  • Jste týmový hráč a vyzrálá osobnost – jak po stránce odborné, tak lidské
  • Dokážete odprezentovat vaše výstupy v angličtině
  • Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom

Jaké jsou benefity?

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na budoucnosti KB
  • Přidáte se do týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Dostanete šanci se naučit spoustu nového od inspirativních kolegů
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici šikovné kolegy výzkumníky, kteří vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete pro otestování vámi navrženého prototypu
  • Nabízíme pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova (i poté, co se po Covidu vrátíme zpátky do kanceláří)
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí,

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    náměstí Junkových 2772/1, Praha 5 - Stodůlky