Linux administrátor/ka

Komerční banka náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky
Máte znalost operačního systému Linux? Říkají vám něco pojmy jako Ubuntu, CentOS, Red Hat, OpenStack, Ceph, ElasticSearch, Kafka, Bash nebo Ansible? Máte technickou angličtinu na komunikativní úrovni? Baví Vás pracovat s moderními a pokročilými technologiemi, objevovat nové možnosti a spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí? Pokud na většinu z těchto otázek odpovíte ano, pak hledáme právě Vás! Pojďte se stát součástí našeho týmu IT Provozní podpora!

Co Vás čeká v prvních dnech?

  • Absolvujete úvodní představení Komerční banky
  • Získáte informace o týmu IT Provozní podpora, jeho klíčových lidech a o portfoliu operačních systémů a aplikací, o které se stará

Co bude dál?

  • Budete se seznamovat s jednotlivými operačními systémy po stránce administrace i jejich rozvoje. V tom Vám pomohou kolegové z týmu
  • Vaší náplní bude administrovat operační systémy (instalace, konfigurace, údržba a provoz) včetně moderních technologií z Elastic stacku nebo z cloudového světa OpenStacku
  • Budete vytvářet a aktualizovat dokumentaci svěřených systémů
  • Spoléháme také na vás v oblasti sledování vývoje a trendů operačních systémů a administračních nástrojů
  • Postupně se budete zapojovat do probíhajících nebo nových projektů
  • Budete součástí komunity odborníků, kteří se starají o provoz IT nástrojů v KB

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost operačního systému Linux
  • Znalost scriptovacího jazyka Bash (jazyk Perl či Python výhodou)
  • Znalost technické angličtiny - na úrovni psaní a čtení technické dokumentace
  • Ochotu učit se nové technologie
  • Zvládnutí práce pod stresem
  • Proaktivní přístup, časovou flexibilitu

Výhodou pro Vás bude:

  • Znalost ElasticSearch, Kafka a Ansible technologií
  • Znalost cloudových technologií OpenStack, Ceph nebo jim podobných
  • Znalost dalších UNIX systémů

Jaké jsou u nás benefity?

Nabízíme Vám

  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practices od profesionálů v oboru IT
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2020
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B) a kvalitní okolní infrastrukturou, v budově je také cvičebna s lekcemi jógy či TRX, sprchy a zázemí pro kola
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko (3% z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky