Application Consultant/Aplikační konzultant

Přijď posílit náš tým a pomoci nám transformovat naše IT směrem k digitální budoucnosti. Tvým úkolem bude analýza a implementace nových systémů v různých oblastech.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • Makro
  • Praha - centrála - Stodůlky

Popis pozice

Aktuálně hledáme Aplikační konzultanty pro pracoviště na centrále Makro v Praze Stodůlkách pro následující oblasti:

• Master data, nákup a řízení promocí

• BI + reporting

• Výrobní systémy pro náš centrální sklad (KARAT)

• Pokladní systémy

• Logistika, centrální sklad

Hlavními úkoly jsou:

  • Porozumění a analýza požadavku businessu, koordinace vývoje a testování nejvhodnějšího řešení a podpora jeho implementace
  • Práce s funkčními a technickými specifikacemi k aplikačním změnovým požadavkům
  • Základní analýza dat a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací
  • Incident management - sledování průběhu řešení změnových požadavků a incidentů v korporátních servisních centrech nebo lokálních IT týmech
  • Vytváření manuálů k systémům/aplikacím
  • Samostatné vedení projektů, spolupráce s mezinárodní podporou

Profesní a osobnostní předpoklady:

  • Všeobecné povědomí o ICT technologiích
  • Analytické schopnosti, schopnost pohledu na problematiku v širším kontextu, porozumění požadavkům business útvarů a jejich převedení na IT řešení
  • Znalost SQL, .NET a dalších databází výhodou
  • Aktivní přístup k řešení úkolů, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Můžete se těšit na:

  • Živou a dynamickou práci mezi zkušenými profíky i nadšenými nováčky, nuda je nám cizí
  • Rozvojové aktivity, školení a další, pomůžeme vám profesně růst
  • Adaptační program, ať víte hned od začátku, jak fungujeme a co která zkratka znamená
  • Nové a inspirativní kanceláře, záleží nám na tom, aby se nám příjemně pracovalo
  • Flexibilní pracovní dobu, roční bonus, kafeterii, až 5 dní dovolené navíc a další benefity, zkrátka máme něco navíc.

V Makro jsme akční a otevření novým příležitostem a podnětům, podporujeme se navzájem. Pokud vám tyhle hodnoty nejsou cizí, dejte nám o sobě vědět a třeba právě vy rozšíříte náš tým, kde společně pomáháme podnikatelům růst.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - centrála - Stodůlky