Trainee do oddělení informačních technologií

Trainee k Lauře Seko

Úroveň
  • Junior
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
10 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Makro
  • Jeremiášova 12/49, Praha 5

Popis pozice

Studentovi, či studentce VŠ se zaměřením technického směru a se základní orientací v oblasti IT,  nabízíme roční spolupráci v oddělení Informačních technologií na pozici Trainee, na centrále naší společnosti.

V rámci našeho Trainee programu Tě čeká:

samostatný projekt - přechod na nové interní informační systémy
testování nových systému, vyhodnocování uživatelských testů a návrhy testovacích scénářů
spolupráce s uživateli interních informačních systémů a předávání chybových hlášení od uživatelů na kolegy, kteří požadavky zpracují
příležitostná výpomoc s přípravou akcí přesahujících náplň práce oddělení Informačních systémů, např. Makro konference, den otevřených dveří, apod.
prezentování výsledku své práce po ukončení projektu nejvyššímu managementu společnosti

Předpokládáme, že budeš:

studentem/-kou vysoké školy; 4. nebo 5. ročníku ekonomického nebo technického směru
analytického zaměření a budou Tě bavit IT systémy
mít částečnou znalosti s  SQL, popř. chuť se ho naučit
schopen domluvit se anglicky minimálně na středně pokročilé úrovni
umět velmi dobře dobře pracoval s MS Office, zejména s Excelem
komunikativní, motivovanou a proaktivní osobností, která se chce učit novým věcem
týmový hráč, který nemá rád nudu, rád se učí a vymýšlí nové cesty, jak dosáhnout cíle
pracovat 20 hodin týdně

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Trainee

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžeš těšit?

zajímavou práci se zkušenými profíky i nadšenými nováčky
rozvojové aktivity, školení a další, pomůžeme Ti profesně růst
pravidelné setkávání s ostatními Trainee, zajímavé exkurze k našim dodavatelům nebo zákazníkům
adaptační program, ať víš hned od začátku, jak fungujeme
nové inspirativní kanceláře, záleží nám na tom, aby se nám příjemně pracovalo
flexibilní pracovní dobu, zákaznickou kartu do Makra, dotované obědy, zkrátka máme něco navíc

Informace o pozici

Mzda 10 000 - 10 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Jeremiášova 12/49, Praha 5