Správce ERP systému

Zajímá Vás prostředí výrobní společnosti? Jsme česká strojírenská firma postavená na produktech vlastního výzkumu a vývoje. V současné době hledáme kolegu na pracovní pozici Správce ERP systému. Jaká je náplň práce na této pozici? Správa a rozvoj informačního systému společnosti ve strojírenské firmě. Navrhování koncepce rozvoje a inovace informačních systémů z hlediska funkčního, technického a systémového vybavení. Hledání nových způsobů, jak automatizovat interní procesy v IS.

Úroveň
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Zajímá Vás prostředí výrobní společnosti? Jihostroj  - to je hydraulika a letecká technika. Jsme česká strojírenská firma postavená na produktech vlastního výzkumu a vývoje.

V současné době hledáme kolegu na pracovní pozici Správce ERP systému

Jaká je náplň práce na této pozici?

  • Správa a rozvoj informačního systému společnosti ve strojírenské firmě
  • Navrhování koncepce rozvoje a inovace informačních systémů z hlediska funkčního, technického a systémového vybavení
  • Hledání nových způsobů, jak automatizovat interní procesy v IS

Co očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oblasti správy nebo vývoje ERP systému
  • Komunikativní znalost AJ
  • Analytické myšlení
  • Vysoká míra vlastní iniciativy

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Team leader

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené a další dny na rámec zákona při důležitých osobních překážkách
  • firemní vzdělávání
  • odměnu na dovolenou a na vánoce
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • možnost stravování přímo v areálu firmy

a další benefity

Proč si vybrat tuto nabídku

Jihostroj jako komplexní průmyslové firma není pouhým dodavatelem komponentů ale výrobků, které jsou plodem vlastního výzkumu a vývoje. Zdrojem prosperity a růstu jsou naši zaměstnanci, jejichž odbornému růstu věnuje Jihostroj velkou pozornost.

Informace o pozici

Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Velešín