PHP developer (senior)

Jestli už Tě nebaví vyvíjet průměr a raději bys byl u něčeho s velkým potenciálem co u nás ještě nikdo nedělá, pak patříš k nám.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme středně velká digitální agentura a vyvíjíme mobilní aplikace pro inteligentní kancelářské budovy. V Evropě jsme pyšní zejména na spolupráci s největšími developery, jako je SKANSKA nebo HB REAVIS. Abychom to všechno zvládali, potřebujeme i Tebe. Jsme sehraný tým a hledáme dalšího hráče - PHP vývojáře (seniora).

Co Ti můžeme nabídnout:

  • projekty zaměřené na IoT, indoor navigaci (beacony, VLC), řešení pro vstup do budov na bázi BLE, NFC
  • příjemné pracovní prostředí a klimatizované kanceláře blízko metra Anděl
  • pružnou pracovní dobu, občasnou možnost home office
  • adekvátní platové ohodnocení (50 - 80.000,- HPP i IČO)
  • mimopracovní aktivity
  • přátelský tým kolegů a svobodnou firemní kulturu
  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty

Koho hledáme:

  • kolegu s proaktivním přístupem k řešení problémů, zodpovědného a spolehlivého, který by dokázal ostatní vývojáře vést
  • parťáka, který má touhu se rozvíjet a umí pracovat v týmu a může s námi být v kanceláři nejlépe 5 dní v týdnu (s možností občasného homeoffice)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

OOP PHP5 SQL JavaScript verzování přes GIT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Volná pracovní doba, svobodná firemní kultura, kvalitní technologické zázemí pro vývoj, vývoj mobilních a webových aplikací budoucnosti a podílení se na vymýšlení konkrétních řešení, možnost firemního mobilního tarifu.

Proč si vybrat tuto nabídku

Co Ti můžeme nabídnout: Projekty zaměřené na IoT, indoor navigaci (beacony, VLC), řešení pro vstup do budov na bázi BLE, NFC; příjemné pracovní prostředí a klimatizované kanceláře blízko metra Anděl; pružnou pracovní dobu; občasnou možnost home office; adekvátní platové ohodnocení; přátelský tým kolegů a svobodnou firemní kulturu; práci na zajímavých projektech pro významné klienty.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 5