Hledá se Aplikační administrátor!

Chceš se podílet na vývoji nových aplikací pro naše prestižní klienty? Jako Aplikační administrátor se budeš podílet na podpoře vývoje nových aplikací a budeš dohlížet na bezpečnostní standardy a implementaci technologií pří vývoji aplikací. Přijď doplnit náš tým a staň se součástí největší reklamní agentury v ČR!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Tvým úkolem?

• Postarat se administrátorsky o naše weby a databáze MySQL.
• Komunikovat se správci webových serverů (hostingová agentura).
• Být v denním kontaktu s týmem vývojářů a projektovými manažery.
• Implementovat nové webové technologie pro náš vývoj i pro klienty.
• Konzultovat technologická řešení pro jiná oddělení.
• Zajistit bezpečnost aplikací a našich serverů.
• Předávat své zkušenosti a vědomosti o nových technologií v rámci naší společnosti.

Co je potřeba umět a znát?

• Min. 2 roky praxe na podobné pozici, ideálně v oblasti správy nebo supportu hostingových serverů.
• Znalost správy domén, vytváření a nasazování SSL certifikátů, principy fungování mailových a webových serverů.
• Uvítáme předchozí zkušenost s administračním rozhraním pro web servery (Plesk, EasyConfig apod…).
• Správa Linux serverů by pro tebe neměla být problém. Znalost Windows serverů je výhodou.
• Dobře se orientovat v oblasti web supportu a v online technologiích, primárné by to mělo být řešení na technologiích Apache nebo Ngnix, PHP a MySQL.
• Zkušenosti se správou databází MySQL nebo jejími alternativami (MariaDB, Percona).
• Výhodou je pak i znalost dalších technologií běžně používaných pro webové aplikace jako je Elastick Search, LogStache, Beats apod.
• Je pro nás důležitá znalost bezpečnostních standardů webových aplikací (OWASP TOP10).
• Komunikace a organizace budou tvým denním chlebem.
• Angličtina je náš firemní jazyk, nutné je se domluvit nebo napsat srozumitelný mail.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Unix/Linux admin Admin aplikačních serverů

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

To, co už je dnes standardem - dobré platové ohodnocení, 20 dní dovolené + 5 relax dní, notebook a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

• Velmi pohodový kolektiv
• Neformální a přátelské prostředí
• Možnost růstu
• Další vzdělávání
• Když máš narozky, můžeš si na kole štěstí vytočit dárek, třeba den dovolené navíc.
• Masáže
• Zábavu
• Multisport kartu

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Nádražní 762/32, Praha 5