Máš za sebou alespoň jeden vlastní projekt s vývojem webu? Umíš PHP, Nette a MySQL? Pak si náš!

Jsme největší reklamní ageturou v ČR a aktuálně hledáme PHP-káře, který programuje alespoň 1-2 roky a chce se dál učit a zlepšovat. U nás budeš pracovat v Nette, ale naučíme Tě i hromadu nových věcí. Budeš s námi pracovat na zajímavých (spíše) dlouhodobých projektech, jako třeba vývoj klientských a designových stránek a vyvíjet weby pro známé firmy v ČR. Kromě jiného Tě čeká super parta a pohodová atmosféra!

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude tvým úkolem?

• Vytvářet a spravovat responzivní weby.
• Pracovat s databázemi (MySQL).
• Vytvářet dokumentaci projektů.
• Testovat kód a dělat code review.
• Vzdělávat se a být vzděláván v rámci pracovní doby.

Co je potřeba umět a znát?

• Máš za sebou alespoň jeden vlastní projekt s vývojem webu.
• Pohybuješ se v oblasti programování min. 1-2 roky.
• Znáš PHP, Nette, MySQL a databáze obecně.
• Pokud se orientuješ i v Javascriptu, HTML5 a front-endu obecně, bude to velkým plusem.
• Částečná znalost Adobe Photoshop, Linux, napojení webových stránek na sociální sítě a API klíčových online služeb Google, Facebook, Twitter apod. jsou vítány.
• Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace.
• Chuť učit se nové věci a vzdělávat v oblasti digitálních technologií, rád sdílíš své znalosti i se zbytkem týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

PHP developer Javascript developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

To, co už je dnes standardem - dobré platové ohodnocení, 20 dní dovolené + 5 relax dní, notebook a stravenky. Ale nabízíme i daleko více…

• Velmi pohodový kolektiv
• Neformální a přátelské prostředí
• Možnost růstu
• Další vzdělávání
• Když máš narozky, můžeš si na kole štěstí vytočit dárek, třeba den dovolené navíc.
• Masáže
• Zábavu
• Multisport kartu

Chceš vědět víc o tom, jak se žije u nás v agentuře? Určitě nepřehlídni náš blog, FB či LinkedIn, a pokud tě stále budeme bavit, pošli nám svoje CV (nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil) a pár vět o sobě.

Nebo pokud víš o někom, na koho by tato pozice seděla, pošli mu tento tip.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Nádražní 762/32, Praha 5