Blockchain developer

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Budeš pracovat na vytvoření blockchain aplikace, smart contracts, blockchain Dapp, která bude sloužit pro převod akcií ve společnostech (tvorba opensource decentralizované aplikace).

Musíš umět programovat v solidity, v tom budeš vytvářet "smart contracts" a pomáhat (budeš hlavní človek) při vývoji decentralizovanych aplikaci.

Požadavky:

- znalost blockchain, solidity (pokročilé)

- schopnost programovat v jakémkoliv programovacím jazyce, REST API, SQL

- znalost moderních technologií

- záliba v kryptoměny

- samostatnost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené

Výhodou

Technologie které používáme jsou uvedeny níže jakékoliv z níže uvedených jsou velikou výhodou. - PHP Blockchain Swift - Nette JAVA Android Objective-C .NET C++ C# Ruby

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vám můžeme nabídnout

- práci odkudkoliv, home office 100 %

- kariérní růst

- moderní technologie

- fajn kolektiv

- teambuildingy, školení, neustálé zdokonalování

- dlouhodobá spolupráce

- pružná pracovní doba

- MultiSport kartu (neomezené bezplatné užívání sportovních zařízení)

- odpovídající platové ohodnocení

Hledáme lidi, kteří ze sebe chtějí vydat jen to nejlepší.

A co teď?

Nástup je možný ihned. Ozvěte se nám a pojďme to rozjet. Uděláme svět lepším místem...

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Remote