Programátor

Programuješ? Pojď s námi změnit svět! Jsme VIP Trust s.r.o. Zabýváme se vývojem mobilních a webových aplikací pro tuzemské i zahraniční klienty. Několik projektů máme vlastních, týkají se především automatizace procesů. Snažíme se dělat jen věci, které mají smysl! Vše děláme s nejvyšší pečlivostí.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Ahoj, hledáme programátory: PHP, Java, React, Swift + Objective C. Možnost práce odkudkoliv. Homeoffice.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer Java developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co vám můžeme nabídnout

- práci odkudkoliv, home office 100 %

- kariérní růst

- moderní technologie

- fajn kolektiv

- teambuildingy, školení, neustálé zdokonalování

- cestování

- dlouhodobá spolupráce

- pružná pracovní doba

- MultiSport kartu (neomezené bezplatné užívání sportovních zařízení)

- odpovídající platové ohodnocení

Hledáme lidi, kteří ze sebe chtějí vydat jen to nejlepší.

A co teď?

Nástup je možný ihned. Ozvěte se nám na: ester.boubinova@viptrust.com a pojďme to rozjet. Uděláme svět lepším místem...

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Kolín, odkudkoliv