Copywriter

Hledáme Copywritera + PR specialistu, který se nebojí technických výrazů ze světa IT, umí napsat text, co prodává a srozumitelně v něm popíše komplikovanou technologii jednoduchým jazykem.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat:

Vytvářet kvalitní a zajímavý obsah, který nás bude prodávat a podporovat budování značky

Psát IT a PR články na web: obsah webů (ideálně včetně SEO), microsite, landing page, články na firemní blog, newslettery, letáky, plakáty, bannery, texty PPC reklam, příspěvky na sociální sítě, tiskové zprávy, odborné články

Komunikovat s médií ohledně zveřejnění článku, rozhovory s médií, články do magazínu

Co od tebe očekáváme:

Marketingové základy, protože text prodává a na každé médium se hodí jiný styl

Zájem o IT technologie

Zkušenost s copywritingem/online copywritingem v technologické oblasti je výhodou

Perfektní znalost českého jazyka a dokonalý psaný projev

Silná orientace na zákazníka

Samostatnost, rychlost

Aj výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Práci home office
  • Příležitost k rozvoji, kariérní růst
  • Moderní technologie
  • Fajn kolektiv
  • Možnost cestovat
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Teambuildingy, školení, neustále zdokonalování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • MultiSport kartu (neomezené bezplatné užívání sportovních zařízení)

Hledáme lidi, kteří ze sebe chtějí vydat jen to nejlepší.

A co teď?

Nástup je možný ihned. Ozvěte se nám a pojďme to rozjet. Uděláme svět lepším místem.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště homeoffice