Finanční ředitel

Jsme VIP Trust s.r.o. Zabýváme se vývojem mobilních a webových aplikací pro tuzemské i zahraniční klienty. Několik projektů máme vlastních, týkají se především automatizace procesů. Snažíme se dělat jen věci, které mají smysl! Vše děláme s nejvyšší pečlivostí.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Máš zkušenosti s finančním řízením společnosti a za čísly vidíš i souvislosti?

Hledáme finančního ředitele na částečný úvazek pro nastavení finanční politiky společnosti.

Práce je možná odkudkoliv. Homeoffice.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT Manažer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- práci odkudkoliv, home office 100 %

- kariérní růst

- moderní technologie

- fajn kolektiv

- teambuildingy, školení, neustálé zdokonalování

- cestování

- dlouhodobá spolupráce

- pružná pracovní doba

- MultiSport kartu (neomezené bezplatné užívání sportovních zařízení)

- odpovídající platové ohodnocení

Hledáme lidi, kteří ze sebe chtějí vydat jen to nejlepší.

A co teď?

Nástup je možný ihned. Ozvěte se nám na: ester.boubinova@viptrust.com a pojďme to rozjet. Uděláme svět lepším místem...

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Kolín, odkudkoliv