IT Manažer

Homeoffice HPP
OTK Group,a.s. Plynárenská 233, Kolín 90 000 Kč / měsíc
Naše společnost, OTK Group, a.s. je špičkou v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepících a grafických etiket. Jsme úspěšnou českou společností s dlouholetou tradicí. Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Koho hledáme?

Vysokoškoláka v oboru IT, Ekonomie nebo i Technického směru se znalostí AJ

Co potřebujeme, abyste uměl?

  • Důležité jsou pro nás zkušenosti s implementací ERP – nejlépe ve výrobní firmě
  • Znalost M3/Movex je výhodou, nebo Axapta, Navision, SAP, JD Edwards SBS (Oracle), IFS, QaD, SkyLine, případně Helios nebo jiný ERP systém
  • Bude fajn, pokud Vám nebude cizí tvorba dokumentace
  • Velkou předností bude znalost firemních procesů ve výrobní firmě (principy MRP, principy kapacitního plánování)
  • Oceníme Zkušenosti s projektovým řízením (je asi jedno, jestli standardní metodiky typu PRINCE nebo agilní metody řízení)
  • Základy ITIL / best practises řízení IT
  • Alespoň základy SQL - reportů a dotazů se tady vytváří dost
  • Výhodou je znalost JavaScript pro drobné úpravy M3 SmartOffice – opět na tom netrváme, ale znalost základů programování by se hodila – děláme si toho dost v OTK sami
  • Exchange MS Office – pokročile + Sharepoint uživatelsky
  • Dále…se nám hodí Vaše zkušenosti s nějakým BI – Cognos, Business-Objects, Microsoft Power BI – ale nebereme to jako nezbytné

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • budete odpovídat za funkčnost a provoz firemního IS a dalších aplikací,
  • budete odpovídat za koncepci rozvoje informačních technologií ve společnosti
  • budete řídit a koordinovat činnost odboru
  • budete přerozdělovat a kontrolovat práci svého týmu
  • budete spolupracovat s ostatními útvary na optimalizaci fungování firemního IS
  • budeme rádi, když budete inovovat, podporovat a rozvíjet celé firemní IT a podílet se na rozjetých projektech.

Jaké jsou u nás benefity?

  • Vlastní kancelář a vše co do ní k Vaší práci patří
  • Pružnou pracovní dobu (7,5 hodin)
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity - podporujeme sportovní aktivity, např. poskytujeme slevy do Vodního světa Kolín či Aquaparku Čestlice, poskytujeme sick day, pořádáme pravidelné zaměstnanecké akce - večírky, rodinné dny a spol.
  • Dotované obědy v nové vlastní jídelně
  • Příjemný kolektiv nejen v týmu
  • Skutečně hodně práce
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nechce se Vám dojíždět, pomůžeme s ubytováním

Hledáme

Důležité jsou pro nás zkušenosti s implementací ERP – nejlépe ve výrobní firmě
•Základy ITIL / best practises řízení IT
analytické schopnosti
samostatný
flexibilní
organizační schopnosti
schopnost vést dobře své podřízené
logické a systematické uvažování
prezentační schopnosti
Česky - domluvit se
Anglicky - plynule
Úroveň: Senior
Praxe: 4 roky
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

M3/Movex
znalost firemních procesů
JavaScript pro drobné úpravy M3 SmartOffice
BI – Cognos
Business-Objects
Microsoft Power BI

Nabízíme

  • Plat
    50 000 - 90 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Plynárenská 233, Kolín
  • Termín nástupu
    15.08.2018