Baví tě frontendové technologie? Do našeho rozrůstajícího týmu vývojářů hledáme nadšence do nových technologií.

CO VÁS ČEKÁ?

  • spolupráce na projektech v banking, telco nebo automotive sféře v interních týmech Cleverlance nebo spolupráce na projektech pro naše zákazníky
  • budeš se podílet na analýze funkcionalit, navrhovat a vyvíjet nové UI v Angular
  • budeš odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodané svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace

CO BYSTE MĚL/A UMĚT?

  • mít praktické zkušenosti s vývojem v AngularJS nebo Angular 4, nutná znalost JavaScript
  • znalost HTML/CSS, LESS či SASS, Twitter Bootstrap, Flexbox či Material Design
  • vítána, ne však podmínkou znalost REST a SiGnaIR nebos Relay, Elm, GraphQl nebo NodeJS
  • znalost některého repository systému (např. Git, SVN)
  • znalost C#, ASP.NET Core a .NET Core, nebo Java SE, Java EE
  • vítána zkušenost s vývojem enterprise webových řešení
  • zkušenost s agilním vývojem SW
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • chuť inovovat a stále se učit nové věci

Jaké jsou u nás benefity?

CO NABÍZÍME?

  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u některých projektů je možná spoluráce off-site
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - domluvit se

Nabízíme

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
    Javascript / Angular developer
  • Typ smlouvy
  • Typ pracovního úvazku
  • Typ firmy
  • Místo pracoviště
    Praha 8