PHP vývojář back/frontend

Do našeho kolektivu v rozrůstající se IT společnosti hledáme nového kolegu na pozici PHP vývojář back/frontend Vyvíjíme nový informační systém jak pro naše potřeby tak pro potřeby zákazníků.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Předpoklady pro tuto pozici:

- znalost PHP (včetně OOP) - Laravel/Nette

- základy MySQL, jQuery js framework, HTML, CSS, json, xml, javaScript

- chuť neustále se učit a zdokonalovat

- znalost principů práce s REST API , Gitem, PSR-2, code review

- řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Výhodou

Výhodou: prestashop wordpress SEO Linux Android SDK nodejs

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

nabízíme:

velmi zajímavé platové ohodnocení

stravenky

notebook a telefon

budeme tě vzdělávat

pracovat můžeš z kanceláře a částečně i z domova

hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list

místo výkonu práce Praha 11 Chodov/Kouřim

možnost internetového připojení zdarma

Možnost nástupu: ihned

Rádi se stebou seznámíme a když to klapne, budeme se těšit na spolupráci :)

Své životopisy spolu s krátkou ukázkou zdrojáku zasílejte prosím na email: koranda@techart.cz

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha Chodov/Kouřim