VÝVOJÁŘ

HLEDÁŠ NOVÉ MOŽNOSTI V IT A VÝZVA JE PRO TEBE MOTIVACÍ? CHCEŠ SE NAPLNO REALIZOVAT A UPLATNIT SVÉ SCHOPNOSTI? „Hledáme vývojáře, které přitahuje práce na náročných systémech.“ Pro našeho klienta, který vyvíjí a provozuje webové aplikace pro správu reklamního prostoru na internetu.Jejich škálovatelné aplikace pracují v režimu 24x7 a zpracovávají stovky milionů požadavků denně. Vývoj těchto aplikací je postaven na JavaScriptu / TypeScriptu, Node.js a Angularu 6.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Oceníme, pokud ovládáš:

  • JavaScript, TypeScript
  • js a asynchronní programování
  • Angular 6
  • NoSQL databáze (MongoDB, Cassandra)
  • Big Data technologie (Kafka, Druid, Samza)
  • Clean code, TDD
  • Event sourcing, CQRS, Microservices
  • GIT
  • Vagrant, Docker
  • Vývoj velkých škálovatelných aplikací
  • Angličtinu (samostatná aktivní komunikace)

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • Měl bys mít chuť na sobě pracovat, zkoumat nové technologie a postupy
  • Jsi vstřícný v komunikaci a spolupráci
  • Máš alespoň pasivní znalost angličtiny pro čtení dokumentace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Web/kodér

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se u nás můžeš těsit?

  • Jsme moderní firma s přátelským a neformálním pracovním prostředím nekontrolujeme, ale důvěřujeme si
  • Kromě dovolené budeš mít k dispozici dalších 10 dní placeného volna pro tvou osobní potřebu
  • Budeš mít pružnou pracovní dobu, homeoffice je věcí dohody, moderní kanceláře se nachází v Ostravě, Opavě a Brně, takže záleží na Tobě, jak se domluvíme
  • Budeš pracovat se špičkami tvého oboru, od kterých se mnohé naučíš
  • Jako náš zaměstnanec budeš mít k dispozici jarní vilu v Portugalsku a podzimní vilu na Ibize. Můžeš tak pracovat pěkně v teple.
  • Budete mít možnost být stále "in" díky účasti na akcích mezinárodního významu
  • Kancelářské vybavení Tě bude bavit!
  • Navštívíš krásy ČR i zahraničí
  • Samozřejmostí je stabilní zázemí; klient je součástí nadnárodní skupiny Ströer s obratem přes 3 mld. EUR
  • Čekají Tě i další zaměstnanecké a sociální výhody - výuka jazyků, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava/Opava/Brno