Hledá se PHP Developer do FinTechu

Do našeho rostoucího týmu hledáme schopného developera, který nám pomůže realizovat naše nápady! Co děláme? Poskytujeme spotřebitelské úvěry a chceme v tom být nejlepší. Jsme česká firma se světovými ambicemi - na českém trhu působíme již 4 roky a na rozdíl od našich konkurentů si růst financujeme sami, což nám umožňuje o věcech rychle rozhodovat a okamžitě je realizovat. Jak to děláme? Sami. Abychom mohli věci dělat efektivně, veškerý vývoj našich nástrojů a systémů si děláme inho

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co děláme?
Poskytujeme spotřebitelské úvěry a chceme v tom být nejlepší.  Jsme česká firma se světovými ambicemi - na českém trhu působíme již 4 roky a na rozdíl od našich konkurentů si růst financujeme sami, což nám umožňuje o věcech rychle rozhodovat a okamžitě je realizovat.
Jak to děláme?
Sami. Abychom mohli věci dělat efektivně, veškerý vývoj našich nástrojů a systémů si děláme inhouse. A abychom mohli dělat věci ještě lépe a rychleji, hledáme právě Tebe!

Jaké technologie u nás najdeš?

  • PHP využíváme novou verzi 7.2.7
  • Framework využíváme Symfony ve verzi 3.4.5
  • Co se týká databáze, tak využíváme primárně MySQL, ale najde se tam i Mongo a Redis
  • Verzujeme v GITu dále využíváme např. RabbitMQ
  • Bude se nám i hodit, pokud budeš umět navrhovat API (REST, SOAP, …)
  • Zakládáme si na kvalitním kódu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer React developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci jak na pracovní poměr, tak na ŽL - je to na tobě
  • Hodně zajímavé finanční ohodnocení na základě zkušeností a odvedené práce
  • Zajímavou práci v oblasti finančních technologií, kde tě nebudeme zatěžovat kódováním - na to máme externistu
  • Nové, moderní kancly dole na Václaváku
  • Uvolněný dresscode - naši vývojáři jsou #barefootlovers :)
  • A samozřejmě benefity (sickdays, ovoce a dobré espresso na pracovišti, přispíváme na vzdělání, pravidelné večírky..)

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme mladý kolektiv, plný bezva lidí. Na našich zaměstnancích nám skutečně záleží. Pokud hledáš příjemné pracovní prostředí a kolektiv v centru Prahy, pak se nám určitě ozvi.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Václavské náměstí 841/3, Praha 1