PHP programátor s Nette

1. Web IT s.r.o. logo

Baví tě PHP a máš za sebou alespoň rok programování? Dáváš přednost prostředí malé a rostoucí rodinné firmy? Pokud ano, jsi to právě ty, koho hledáme. Dej nám o sobě brzy vědět.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

S jakými technologiemi pracujeme?

  • Základem je PHP 8 s frameworky Nette / Symfony / Slim
  • Úroveň kódu si snažíme držet pomocí phpcs a phpstan
  • Na testy používáme Codeception
  • Data obvykle ukládáme do MySQL / MariaDb / PostgreSQL
  • Kód verzujeme v gitu na gitlabu (a postupně zabrušujeme do devops)
  • Pro lokální vývoj používáme docker
  • Frontendu se úplně nevyhneš, předpokládáme znalost HTML, CSS, JS (jQuery)

Co tě u nás čeká?

  • Budeš pracovat na dlouhodobých projektech pro české klienty
  • Budeš vyvíjet e-commerce aplikace a e-shopy na míru
  • Máme i vlastní projekty, na kterých budeš mít možnost se podílet
  • Pracovat budeš maximálně na 2 projektech současně
  • team lead s kterým se budeš profesně posouvat

Jak si tě představujeme?

  • Umíš psát čitelný a jasný kód
  • Máš analytické myšlení
  • Jsi spolehlivý a co slíbíš, to dodržíš
  • Jsi schopný pracovat v týmu i samostatně
  • Máš chuť učit se a rozvíjet
  • Proaktivitu a dotahování věcí máš v sobě

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer Javascript developer

Základní dovednosti

PHP Nette javascript docker Git SQL

Výhodou

typescript html CSS jQuery

Softskills

python node.js

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Časová flexibilita - pracovní dobu si můžeš přizpůsobit tak, jak potřebuješ
  • Spolupráce na částečný nebo plný úvazek
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Možnost Homeoffice
  • Odborná školení a kurzy dle Tvého výběru
  • Multisport karta
  • Krásné pracovní prostředí - v Praze i v Brně jsme v moderním coworkingovém prostoru v Impact Hubu
  • Káva a drobné občerstvení denně k dispozici
  • A navíc jsme skvělá parta lidí - rádi si společně zajdeme na pivo nebo se účastníme společných akcí (grilování, lasergame, motokáry)

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás to není jen o byznysu, ale také o pohodě a dobrém pocitu :).

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Drtinova 10, Praha 5 (Impact Hub), Brno - Cyrilská 7