Junior Linux System Engineer – zkrácený úvazek

Chceš získat praktické zkušenosti z oblasti systémového inženýrství ze skutečných projektů pro banky, mobilní operátory a jiné významné Enterprise klienty? Hledáme nadšence do Linux systémů, který se stane součástí našeho specifického support týmu a za pomoci zkušeného mentora dostane příležitost odborně růst. Pozice je vhodná pro studenty na zkrácený úvazek, po ukončení studia uvítáme spolupráci na plný úvazek.

CO VÁS ČEKÁ?

  • ​administrace a správa IT systémů a aplikací
  • řešení incidentů a požadavků uživatelů spojených s provozem aplikací
  • scriptování a automatizace administračních úloh
  • technická podpora internímu vývojovému týmu
  • psaní dokumentace a reporting stavu serverů
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​využívat svých zkušenosti s instalací a správou Linux serverů (výhodou znalost RedHat/ CentOS)
  • skriptovací jazyk Bash
  • mít povědomí o fungování počítačových sítí na bázi TCP/IP, zejména protokolu HTTP
  • mít zkušenost s Apache HTTPD, (Apache Tomcat výhodou)
  • znalost databází SQL (PostgreSQL výhodou)
  • pracovat samostatně, spolehlivě a mít časovou flexibilitu
  • nést odpovědnost za rozhodování a dobře zvládat stres
  • nadšení pro nové technologie a proaktivní přístup ke vzdělávání
  • orientaci na klienta a ochotu pomáhat
  • výborně ČJ / SJ, anglický jazyk na technické úrovni

Jaké jsou u nás benefity?

CO NABÍZÍME?
  • ​​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy i formou pravidelných odborných workshopů
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům. Díky tomu, že realizujeme i nové projekty „na zelené louce", nejsme svázáni s historickými technologiemi a můžeme stavět na moderních technologiích a přístupech
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • dobré finanční podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • moderní kanceláře v lokalitě Slatina, s dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu a dostatek parkovacích míst)
  • příjemné pracovní prostředí v budově s restauraci a další restaurace v blízkém okolí
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
    benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vy

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Vzdělání

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Homeoffice
    Možný
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP) Jiný typ (IČO, DPP, DPČ a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Tuřanka 115a, Brno