PRACOVNÍK helpdesku IT

Rozpleťte sítě v přední logistické společnosti HOPI je úspěšná, mezinárodní firma, která je hrdá na to, že se o svou IT infrastrukturu v pěti evropských státech stará z Jažlovic u Prahy. V malé vesnici běží velké IT projekty a právě pro ně teď hledáme dalšího síťového specialistu.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

*Díky analytickému myšlení se neztratíte v řádcích požadavkového systému a ještě zvládnete pohlídat SLA.
*Pokud restart nezabere, pomůžete Vy. Hodit se bude trpělivost a schopnost dotahovat věci do konce.
*Nainstalujete HW a SW, zvládnete správu asset managementu i LAN sítě. Když se něco zadrhne, najdete řešení.
*Víte, o čem helpdesk je, a TCP/IP protokol, OS Windows, MS Office nebo O365 pro Vás nejsou podivné shluky znaků.
*Prezentační schopnosti využijete při zaškolování našich lidí. Vytvářet pro ně budete i nejrůznější materiály.
*Občas Vás čeká služební cesta autem nebo rozhovor v angličtině, takže buďte připraveni předvést řidičské umění a aktivní angličtinu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Vzdělání:

Pozice

Podpora Podpora

Softskills

*Vystudovaná střední nebo vysoká škola v IT oboru. *Praxe v help desku a podpoře koncových uživatelů nebo zkušenosti s prací IT administrátora či správce IT infrastruktury. *Náskok získáte i díky znalostem OS Windows Server Active Directory LAN a WIFI.

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

*Hýčkat si Vás budeme balíčkem benefitů – patří do něj třeba notebook, mobilní telefon, flexibilní pracovní doba, dotované stravování, občasná práce z domova, firemní akce, slevy na firemní výrobky a služby, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky a spoustu dalších.

Proč si vybrat tuto nabídku

*Ať jste absolvent, nebo máte na help desku už něco odžito, u nás můžete odborně i manažersky růst. *HOPI je úspěšná firma a pořád se v ní něco děje, nudná rutina nehrozí. Rozvíjíme se a Vy s námi. *Dostanete se do kontaktu s předními IT firmami, které pro nás pracují. *Sáhnete si na nejmodernější technologie a zařízení. *Necháme Vás projevit samostatnost i odpovědnost. *Vaše schopnosti a výsledky oceníme i ve výplatě.

Informace o pozici

Mzda 20 000 - 30 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha Východ, Jažlovice 251 01 - Zděbradská 74