.NET developer pro projekty ve státní správě

Mezinárodní skupina S&T je vedoucím dodavatelem ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě. O klienty v 25 zemích pečuje 4000 odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Hlavní činností S&T je IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení, procesů a systémů. S&T CZ a S&T Pilscom jsou vedoucí systémoví integrátoři a dodavatelé informačních technologií v České republice, členové mezinárodní skupiny S&T.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?

  • vývoj nebo úprava aplikací a jejich částí
  • analýza a oprava chyb
  • realizace dle změnových požadavků na úpravu aplikací

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • schopnost algoritmizace
  • povědomí o principech webových aplikací
  • znalost SQL databází
  • alespoň základní znalost .NET
  • anglický jazyk (alespoň pasivní znalost)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Databázový developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme my?

  • práci na plný úvazek (HPP i IČO)
  • práci v přátelském kolektivu
  • ranní směnu
  • flexibilní pracovní dobu
  • pracoviště v Plzni na Slovanech
  • možnost osobního rozvoje
  • podporu soustavného vzdělávání
  • přímou spolupráci se společností Microsoft
  • účast na kvalitních projektech s dlouhodobou perspektivou
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny SickDays
  • další zaměstnanecké benefity jako jsou např. stravenky (100 Kč), dotovaná Multisport karta (330 Kč/měsíc), výhodný program SIM karet, dotovaná výuka anglického jazyka, vzdělávání/školení, jednorázový příspěvek na dopravu (1500 Kč /rok)
  • nástup dohodou

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Plzeň