Junior obchodník informačního systému - jedinečná nabídka pro dravce, kteří se nebojí a jdou do toho

Hledáme člověka, který se nebojí nových výzev! Vzdělání, praxe, gender? To pro nás není to nejdůležitější! Musíš být zkrátka obchodník tělem i duší a věřit produktu, který nabízíš! Nabízíme Ti možnost nastartovat kariéru obchodníka! Toužíš své schopnosti, které jsi třeba ještě neměl smysl uplatnit, konečně prodat? Rád bys postupným procesem rostl a měl plnou podporu vedení? Hledáš možnost nezapadnout, ale spíše se stát pevným pilířem nově budovaného týmu?

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Hledáme člověka, který se nebojí nových výzev!

Vzdělání, praxe, gender? To pro nás není to nejdůležitější!

Musíš být zkrátka obchodník tělem i duší a věřit produktu, který nabízíš!

Nabízíme Ti možnost nastartovat kariéru obchodníka!

Toužíš své schopnosti, které jsi třeba ještě neměl smysl uplatnit, konečně prodat?

Rád bys postupným procesem rostl a měl plnou podporu vedení?

Hledáš možnost nezapadnout, ale spíše se stát pevným pilířem nově budovaného týmu?

Máš přehled v IT aplikacích? Ideálně, pokud máš zkušenostis  HELIOS ORANGE, ale není to podmínkou!

Jsi z Olomouce či okolí? To ale také není podmínkou, pokud Tobě dojíždění nevadí.

Kromě výše zmíněného Tě ještě charakterizuje:

  • Akviziční specialista, agilní typ
  • „Hunter“ a „Pečovatel“ zároveň
  • Manažer procesů
  • Akceschopnost, iniciativa
  • Inteligence a ambice
  • Tahač změn + Decision Maker
  • Flexibilita
  • Analýza situace, poté následná reakce

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Obchodník IT IT konzultant

Jazyky

Česky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

My Ti za to nabídneme:

  • preferujeme spolupráci na HPP, ale pokud nás přesvědčíš, je IČO či zkrácený úvazek možný
  • Výdělek dle Tvých schopností, v průměru okolo 30.000 - 40.000 Kč měsíčně
  • Podpora Tvého rozvoje
  • Služební vůz po zapracování i pro soukromé účely
  • IT výbavu a mobilní telefon
  • Kurzy angličtiny
  • MultiSport kartu
  • Další benefity dle dohody na Tvé přání

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože Tě katapultuje a budeš mít konečně možnost ukázat, co v Tobě je!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Místo pracoviště Olomouc