Správce systému Linux

Díky novým významným projektům rozšiřujeme náš tým a hledáme spolupracovníky na pozici Správce systému Linux. Přijď pracovat do naší firmy s možností spolupodílet se na správě ICT infrastruktury pro vývoj GIS aplikací. Pokud chceš budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, pošli nám své CV.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jaké je u nás prostředí a co používáme?

Doba, kdy jsme na fyzických serverech provozovali naše aplikace, je dávno pryč. Nyní prostřednictvím virtualizace vytváříme a spravujeme stovky virtuálních serverů, přičemž naprostá většina z nich je založena na různých variantách RHEL. Najdou se u nás i Windows servery a desktopy.

V posledních letech jsme modernizovali naše aplikační servery, na kterých nám běží Nginx, PHP, Python, PostgreSQL, .NET a Docker. Všechny provozované systémy se snažíme proaktivně monitorovat a předcházet nenadálým událostem. Pro přístup k zákazníkům využíváme různé typy VPN technologií.

Zakládáme si na opakovatelnosti a automatizaci rutinních úloh, proto používáme Ansible, Gitlab a jednotlivé konfigurace pak spravujeme v GIT repozitářích. Aktivně se staráme o bezpečnost námi provozovaných systémů, spravujeme a monitorujeme jednotlivé přístupy a nezapomínáme ani na interní penetrační testování.

Jaká Tě čeká práce?

  • správa, údržba a rozvoj firemní IT infrastruktury
  • konfigurace operačního systému a systémových služeb
  • komunikace s kolegy i zákazníky

Co požadujeme?

  • znalost a praktické zkušenosti s technologiemi, které využíváme (určitě nemusí být 100%, rádi Tě naučíme něco nového)
  • schopnost pracovat v týmu a podporovat ostatní kolegy
  • komunikativnost (s kolegy i správci systémů od zákazníků)
  • analytické a inovativní myšlení
  • uvítáme aktivního řidiče (na cesty mezi pobočkami)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Unix/Linux admin Admin aplikačních serverů

Výhodou

Nginx PHP Python PostgreSQL .NET Docker RHEL virtualizace Ansible Gitlab

Softskills

radostný přístup k práci komunikativnost analytické myšlení inovativní myšlení a otevřený přístup ke změnám

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • tvůrčí práci s moderními technologiemi
  • prostor pro spolupráci s kolegy z DevOps na budování architektury našich systémů
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo práci na ŽL
  • adekvátní finanční ohodnocení, bonusy, “stravenky”, cafeteria
  • vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání
  • notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domu
  • prostor pro další vzdělávání
  • všichni si tykáme, žádné kravaty

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Hradec Králové nebo Praha