Databázový vývojář - Databázová vyvojářka

Komerční pojišťovna, a.s patří do skupiny Societe Generale Group a úzce spolupracuje s mateřskou společností Komerční banka. V České republice máme 2 pobočky - v Praze v Karlíně a v Jihlavě a celkem nás je něco přes 210 zaměstnanců. Nesedíme v open spacu, ale po týmech v menších kancelářích. Pracovní dobu máme klouzavou, atmosféru uvolněnou (ale nejsme start-up, pořád jsme pojišťovna) a u našich zaměstnanců si ceníme jejich samostatného a zodpovědného přístupu k práci.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Práce s databázemi DB2 a ORACLE, které poskytují datovou základnu pro naše primární systémy. Databázový systém MS SQL Server využíváme pro ETL procesy (SSIS), reportování (SSRS), analytické služby (SSAS) a pro datovou kvalitu (DQS).

Co Vás čeká:

*vývoj databázových systémů společnosti
*návrh řešení aplikací
*vývoj a rozvoj stávajících ETL, reportů, OLAP kostek
*ladění výkonu databází

Očekáváme od Vás:

*předchozí praxe: znalost návrhu databází a prokazatelná zkušenost s vývojem databázových systémů

*min. SŠ vzdělání, základní znalost UML a práce s EA výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Databázový developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Kancelář v centru Jihlavy nebo v centru Prahy (Florenc, Danube House) - záleží na Vašem bydlišti, kam to máte blíže
  • Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna 2018, 2015 a 2014 a klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2018 – cena Hospodářských novin)
  • Nadstandardní systém benefitů
    • bonusy – individuální i kolektivní
    • cafeterie
    • stravenky
    • 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, otcovské volno jako firemní benefit, den pro dobrovolnictví
    • pracovat z Home office
    • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění
    • výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG
    • akciový program
    • vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity
  • Nástup: ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu: Jihlava nebo Praha

Proč si vybrat tuto nabídku

Nejsme korporát, známe se tu jmény a když budete chtít něco vyřešit, tak se stačí zvednout a zaklepat na dveře vedlejší kanceláře. Našim zaměstnancům jejich šéfové "nedýchají na záda", věří, že každý ke svým povinnostem a úkolům přistoupí zodpovědně a samostatně.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha nebo Jihlava