Manažer kybernetické bezpečnosti

Krajská zdravotní, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Manažer kybernetické bezpečnosti

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení systému řízení bezpečnosti informací
  • Pravidelný reporting a komunikace s vrcholovým vedením povinné osoby
  • Předkládání zpráv o hodnocení aktiv a rizik, plánu zvládání rizik a prohlášení o aplikovatelnosti výboru pro řízení kybernetické bezpečnosti
  • Poskytování pokynů pro zajištění bezpečnosti informací při vytváření, hodnocení, výběru, řízení a ukončení dodavatelských vztahů v oblasti ICT
  • Komunikace s GovCERT/CSIRTa podílení se na procesu řízení rizik
  • Koordinace řízení incidentů a vyhodnocování vhodnosti a účinnosti bezpečnostních opatření

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
  • Nejméně 3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti nebo absolvování studia na vysoké škole v magisterském studijním programu a alespoň 1 rok praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti

Relevantní certifikace :

  • Certified Information Security Manager (CISM)
  • Certified in Risk and Information Systems Control (CRISC)
  • Certified Information Systems Security Professional (CISSP)
  • Manažer BI (akreditační schéma ČIA)

Další požadavky:

  • Orientace v klíčových principech řízení projektu a v legislativě v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Právní povědomí, zákaznický přístup, soustavné studium ve svěřených oblastech
  • Občanská a trestní bezúhonnost
  • Dbalost zásad etiky a obecných morálních zásad ve vztahu k návštěvníkům nemocnic, pacientům i spolupracovníkům
  • Schopnost formování a vedení týmu, práce ve stresu, zvládání zátěže, efektivní komunikace, odpovědnost, seriosnost a korektní jednání
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B., aktivní řidič

Kontakt:

Bc. Martina Placatová

Krajská zdravotní, a.s.

Personální a mzdové oddělení

Sociální péče 3316/12A,

401 13 Ústí nad Labem

Tel. 477 117 952 Email: martina.placatova@kzcr.eu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

IT Manažer

Výhodou

3 roky praxe v oboru informační nebo kybernetické bezpečnosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení

Stabilitu a zázemí velké společnosti

Zaměstnanecké výhody

Pružnou pracovní dobu

5 týdnů dovolené

Možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem

Nástup ihned/dle dohody

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Ústí nad Labem