php developer

Jsme poměrně stálý kolektiv, ale momentálně hledáme nového kolegu na vývoj webů a e-shopů na CMS EasyAdmin (vlastní řešení spol. JRWN) – front-end / back-end a průběžné rozšiřování a dovývoji CMS Easy Admin

  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

požadujeme

  • výbornou znalost PHP
  • výbornou znalost HTML5 a CSS3
  • výbornou znalost JavaScriptu a jQuery
  • zkušenosti s tvorbou responzivních řešení
  • povědomí o tvorbě správného UX a UI
  • analytické myšlení a aktivní zapojení do týmu
  • cit pro detail, pečlivost
  • férový přístup, samostatnost, zodpovědnost, dodržování dohodnutých termínů

uvítáme

  • znalost LESS
  • znalost frameworku Phalcon
  • znalost Elasticsearch
  • zájem o nové technologie, přehled o trendech a hotových řešeních
  • znalost cizích jazyků

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

CMS developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

nabízíme

  • práci na našem vlastním redakčním systému
  • libovolný úvazek od 30 hodin měsíčně výše, ale uvítáme i zodpovědného externistou s vizí dlouhodobé spolupráce
  • odpovídající ohodnocení a férové jednání (jasně dané podmínky spolupráce, podpora vedení)
  • zajímavé projekty na kterých se můžeš získat zkušenosti, možnost seberealizace
  • přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody a kreativní kolektiv
  • nástup dle dohody, místo pracoviště Brno - Kraví hora

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno