System Administrator

Kdo jsme? Jsme česko-švýcarská společnost zaměřená na vývoj software s téměř 20ti-letou historií. Pracujeme na zajímavých projektech v Česku, Švýcarsku a dalších zemích Evropy. Budujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky a naší hlavní předností je spolehlivost a přesnost.

  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat?

  • Spravovat naše systémy, tedy zejména:
    • kontrolovat, udržovat, monitorovat a aktualizovat v provozu naše systémy,
  • připravovat systémy a prostředí pro vývojové týmy,
  • zajišťovat nákup nového hardwaru pomocí výběru komponent,zajišťovat provoz hardwarového vybavení a jeho správu,
  • pro nás poskytovat podporu při řešení problémů s počítači a systémy,
  • udržovat dokumentaci systémů a infrastruktury v aktuálním stavu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

MS admin

Základní dovednosti

Windows Server Active Directory Linux VMWare Hypervizory MS Exchange rSPAMd Postfix OpenVPN Access Server Cisco Apache Nginx HAProxy JBoss Tomcat MySQL PostgreSQL MSSQL pfSense atd.

Výhodou

UML HTTP(S) SQL Němčina technická

Softskills

Samostatný iniciativní zodpovědný s analytickým myšlením s vůlí prohlubovat své znalosti a týmovým duchem.

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jsme malá firma s rodinnou atmosférou. Na benefity si tu moc nehrajeme. Raději je zohledníme ve fin. odměně. Máme tu: kávovar, fruitdays, cvíčící stroj, odpočinkovou zónu, každý čtvrt rok společně snídáme a povídáme si, co je nového.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pokud máš rád rodinný kolektiv a máš rád výzvy. Potřebujeme to tady dát pořádně do pořádku! Co se Ti u nás bude ještě hodit? •Vyjít do 10. patra pěšky, udělat 15 kliků, 15 shybů, uběhnout 3 Km za 20 minut.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 4 - Chodov