Linux/DevOps Engineer

Homeoffice HPP
AUTOCONT a.s. U Uranie 954/18, Praha – Holešovice
Do našeho Operations týmu hledáme novou posilu na pozici Linux/DevOps Engineer. Někoho, koho baví cloudová řešení a v automatizaci vidí budoucnost. Máte chuť učit se a pracovat s novými technologiemi? Pak hledáme právě vás!

Jaká je pracovní náplň našeho Linux/DevOps engineera?

  • Budete odpovědní za provoz a rozvoj Linux infrastruktury pro naši aplikaci Virtix.
  • Budete zastávat roli systémového administrátora Linuxových serverů (primárně CENTOS).
  • Budete odpovědní za rozvoj automatizace celé infrastruktury (ANSIBLE).
  • Budete spolupracovat s vývojářským týmem na CI/CD.
  • Budete se podílet na celkovém zlepšování a automatizaci IT procesů.
  • Budete odpovědní za řešení pro kontejnerovou virtualizaci.
  • Uvítáme vaše vlastní nápady a návrhy technických řešení – čekají vás výzvy na projektu pro významného IT poskytovatele v ČR.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Min. 1 rok praxe např. jako Linux administrátor nebo DevOps engineer.
  • Znalost Linux (např. CentOS, Ubuntu) a DevOps prostředí – celá naše infrastruktura je postavená na Linux systémech.
  • Ovládáte git, Nexus, Jenkins, Ansible nebo jste se s těmito aplikacemi v průběhu praxe setkali a měli jste možnost s nimi pracovat.
  • Vaší výhodou bude zkušenost s podporou vývojových týmů a cloudovými službami.
  • Na pozici uplatníte anglický jazyk – budete mít příležitost spolupracovat i s našimi zahraničními zákazníky.

Termín nástupu a podmínky:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Dostanete smlouvu na dobu neurčitou.
  • Naše kancelář sídlí na adrese U Uranie 954/18, Praha 7.

Jaké jsou u nás benefity?

  • Čeká vás tým, ve kterém sdílíme své znalosti a zároveň se od sebe vzájemně učíme.
  • Podporujeme vzdělávání, včetně osobního i profesního růstu každého člena týmu.
  • Budete mít přístup k nejnovějším IT technologiím.
  • Spolupráce na tuzemských i zahraničních projektech.
  • Máme pružnou pracovní dobu s možností home office.
  • Také nabízíme: Cafeterii, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.

Hledáme

anglický jazyk – středně pokročilý
CentOS
Linux
Ubuntu
DevOps
Ansible
Cloud
zaměření na dotahování úkolů do konce
zodpovědný a proaktivní přístup
chuť a ochota učit se nové technologie
Česky - domluvit se
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Praxe: 1 rok
Vzdělání
Vzdělání

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
  • Místo pracoviště
    U Uranie 954/18, Praha – Holešovice