Junior Security Consultant

Trusted Network Solutions, a.s. Bílovice nad Svitavou
Sleduješ se zaujetím incidenty ze světa kybernetické bezpečnosti? Chceš se stát architektem a bezpečnostním poradcem pro významné klienty? Zvládneš si vytvořit vlastní plán a koordinovat bezpečnostní opatření k ochraně jejich dat a informací? Pomáhej s námi zvyšovat celkovou úroveň informačních bezpečností.

Náplň práce:

  • Penetrační testy

  • Implementace bezpečnostních politik v konkrétním IT / IS

  • Analýza rizik, současného stavu, analýza bezpečnosti

  • Návrhy bezpečnostních politik a hodnocení bezpečnostních opatření

  • Poskytování poradenství svěřeným zákazníkům

  • Social engineering – simulovaný phishing a vishing

Jak si Tě na této pozici představujeme?

  • Preferujeme VŠ vzdělání, případně SŠ v oboru IT

  • Máš znalost OS LINUX, síťových technologií a webových aplikací

  • Vítáme, pokud máš zkušenost s penetračním testováním

  • Máš analytické myšlení

  • Máš odpovědný přístup k práci

  • Máš výborné komunikační a prezentační dovednosti

Jaké jsou u nás benefity?

  • Zázemí stabilní české společnosti

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Work-life balance

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Odborná školení a možnost dál se vzdělávat

  • Neformální a přátelské prostředí

  • Super kolegy, podporu týmu

  • Profesní růst

Proč si vybrat tuto nabídku?

Příležitost pracovat v týmu bezpečnostních specialistů, zázemí stabilní české společnosti, práce v atraktivním oboru

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Vzdělání
Vzdělání
VŠ student

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Homeoffice
    Možný
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP) Jiný typ (IČO, DPP, DPČ a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Malá
  • Místo pracoviště
    Bílovice nad Svitavou