IT Specialista Senior

Jsme Heureka Group, největší e-commerce platforma působící na devíti trzích střední a východní Evropy. Každý měsíc si k nám pro radu přijde více než 20 miliónů uživatelů a patříme ke špičce mezi srovnávači a nákupními rádci ve všech zemích, kde působíme. Cíleně udržujeme atmosféru startupu, i když už několik let vytváříme produkt, který usnadňuje nakupování snad každému v Česku i na Slovensku. Máme relax zónu, uvolněná pravidla i super teambuildingy, ale taky jasně dané a pevně stanovené cíle.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Do našeho IT týmu hledáme posilu, která se nebojí testování nových technologií, má zkušenost s technickou podporou zaměstnanců a správou IT. Baví tě vymýšlet nová řešení a jsi rád/a nápomocný/á druhým lidem? Potom hledáme právě tebe a těšíme se na CV/LinkedIn.

Na čem budeš pracovat:

  • Technická podpora Heurečanů
  • Instalace a konfigurace techniky
  • Správa HW a SW (platformy Windows, Linux i MacOS)
  • Základní správa domény Active Directory, GSuite a dalších firemních služeb
  • Školení zaměstnanců na nové a stávající technologie
  • Realizace nových IT projektů, včetně testování
  • Práce s technikou a podpora na firemních akcích
  • Spolupráce napříč Heurekou

Jak si tě představujeme:

  • Nebojíš se cloudových řešení a rád/a je využíváš
  • Máš zkušenosti se správou AD, koncových stanic a firemní sítě
  • Testování a zájem o nové technologie je tvůj koníček
  • Pomáhání lidem vnímáš jako poslání

Bez čeho to nepůjde:

  • Dobrá znalost Windows a Linux  prostředí (MacOS výhodou)
  • Znalost Atlassian toolů - Jira, Confluence
  • Znalost Slack, Asana - výhodou
  • Základy AD, GSuite, MS Office, MS SQL, rpi
  • Základy win serverů a serverových služeb
  • Orientace v oblasti IT bezpečnosti, GDPR a v současných technologiích
  • Orientace v problematice sítí (základy L2 + L3)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • Komunikační dovednosti a ochota pracovat s lidmi
  • Schopnost a ochota neustále se vzdělávat a učit novému

Co tě u nás čeká:

  • Práce s novými technologiemi
  • Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
  • Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
  • Kancelář v centru Prahy a Liberce s velkou terasou
  • Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
  • Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Relaxační cvičení na pracovišti
  • Výuka angličtiny
  • Jak Heureku vidí Heurečani? Mrkni na náš profil na Atmoskop.cz
  • A mnoho dalšího, poznáš sám/sama

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Specialista IT Securita Specialista IT Securita

Základní dovednosti

Správa HW a SW Windows Linux MacOS

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha - Karlín, Danube house