IT analytik / konzultant ERP systému pro oblast účetnictví a financí

BAVÍ TĚ IT? MOTIVUJE TĚ ÚSPĚCH A NOVÉ VÝZVY? Ahoj, jmenuji se Daniel Vaněk a v naší firmě zastřešuji zákazníky finančních služeb. Díky tomu, že se řadíme mezi přední dodavatele podnikových řešení Microsoft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics 365 Business Central a jsme v tom vážně dobří, vzrůstá nám počet zajímavých projektů, které potřebujeme uřídit. Úzká spolupráce se zákazníky při vytváření konečného řešení je základem každého úspěšného projektu. To je důvod, proč hledáme někoho, jako jsi Ty.

Pozice
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

V ČEM NÁM MŮŽEŠ KONKRÉTNĚ POMOCI:

  • Tvořit, realizovat a implementovat řešení pro naše zákazníky v oblasti účetnictví a financí.
  • Analyzovat zákaznické požadavky a vymýšlet způsoby jejich řešení.
  • Rozvíjet naši produktovou rodinu OneCore.
  • Testovat a poskytovat podporu při používání systému.
  • Podílet se na expanzi našeho produktu na zahraniční trhy.
  • Pomáhat s digitální transformací u našich zákazníků v leasingovém oboru.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Analytik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

A CO TI NABÍZÍME A VĚŘÍM, ŽE TĚ BUDE BAVIT:

  • Budeš součástí skvělého kolektivu, kde „nepomůžu nebo nemám na Tebe čas“ nemá místo.
  • Technické vybavení, se kterým se úkoly plní „skoro samy“.
  • K růstu Ti pomůže i vzdělávání, které společně s naší HR Zdeňkou nastavíme dle potřeb.
  • Nemáme mantinely „od—do“, je pro nás samozřejmostí respektovat biorytmus člověka, ale i našich klientů.
  • Po zapracování flexibilní pracovní dobu, možnost využívat home-office a další výhody.

Proč si vybrat tuto nabídku

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:  Máš analytické myšlení a logické uvažování.  Umíš naslouchat, efektivně komunikovat a přesvědčit druhé o vhodnosti navrhovaného řešení.  Jsi nápaditý, rád vymýšlíš postupy a řešení, jsi schopen svůj návrh zákazníkovi jednoduše vysvětlit.  Předchozí praktické zkušenosti v IT, v leasingové společnosti nebo v oblasti účetnictví a financí pro Tebe budou výhodou.  Angličtina Ti není cizí (máš ji minimálně na úrovni B1).  Jsi týmový hráč, umíš dodržet slovo, nebojíš se nových věcí a řekneš svůj vlastní názor.  Máš zájem o nové technologie, logické myšlení, ochotu se učit a neustále rozvíjet.  A nebojíš se nových výzev.

Informace o pozici

Místo pracoviště Zlín