Senior Java Develer

Můj klient je jednou z největších bank na světě, která v průběhu let přišla s mnoha revolučními nápady, které změnily způsob, jakým lidé přemýšlejí o svých financích. Nyní hledají zkušeného Java developer, aby se připojil k týmu, který působí v České republice, Velké Británii, USA a Indii.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co budeš dělat:

  • Analyzovat nové požadavky pro nejvhodnější technické řešení a přispět k celkovému návrhu systému
  • Převzít odpovědnost a vlastnictví vývoje nových funkcí
  • Dokumentovat návrhy a komunikovat je s týmem
  • Pracovat na všech aspektech analýzy, návrhu, implementace a nasazení veškerého softwaru souvisejícího s aplikacemi základních dat
  • Zaměřit se na dobrou kvalitu kódu a vysoké pokrytí testem a aktivně se účastnit revizí kódu
  • Navrhovat a implementovat aplikace a datové toky pro přesnost, včasnost, kvalitu a kontrolu.
  • Přispívat k dodávce komplexních projektů ve spolupráci s globálními týmy, k vyvíjeni nových nebo vylepšováni stávajících systémů

Technické znalosti:

  • Dobra znalost core Java SE 8+
  • Zkušenosti se Spring framework
  • Dobrá znalost návrhových vzorů, objektově orientovaných návrhových principů a základů návrhu databáze
  • Zkušenosti s technologiemi Java, včetně Database Connectivity a multi-threading

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Úspěšnému uchazeči bude nabídnuta široká řada výhod, které zahrnují nadstandardni platové ohodnoceni, důchod, zdravotní péči a všechny nástroje, technologie a podporu, které vám pomohou stát se tím nejlepším, čím můžete být.

Typ práce nebo projektu Moderní technologie Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha